Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Ciemne babeczki – z jakiego powodu dobrze jest je przygotować?

muffiny
Napisał: Connie Ma
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pragniesz, aby Twoje mieszkanie było niepowtarzalne? Z pewnością odpowiedź jest twierdząca. Jeśli styl klasyczny Ci nie odpowiada, z pewnością chcesz zaaranżować pokoje w jakimś charakterystycznym stylu. Co to jednak znaczy mieć stylowe mieszkanie? Jakie aranżacje dziś zasługują na to miano? Największą zaletą tego działania podczas aranżacji wnętrza jest to, iż umeblowanie na zamówienie zawsze będzie pasować do pomieszczenia. W salonie niezwykle szybko możemy wpaść w zakupowy ślepy zaułek.

Innymi słowy, możemy kupić mebel, który w sklepie wygląda doskonale. Na szczęście możesz wykonać podobne babeczki w trochę zmodyfikowanej wersji. To właśnie tego rodzaju muffiny są metodą na znacznie bardziej zdrową przekąskę. Jakie jeszcze zalety mają razowe muffiny? Z jakich powodów opłaca się je zrobić?.

Jak już powiedzieliśmy, muffiny w wersji razowej są mniej tuczące od tradycyjnych. Bez wyrzutów sumienia możesz zjeść dwie lub trzy, nie obawiając się o to, że skutki posiłku będą widoczne w biodrach. Ponadto muffiny warto udekorować pyszny otrębami. Niestety po wstawieniu go do mieszkania wychodzi na jaw, iż jest za obszerny czy zbyt mały, za mocno rzucający się w oczy czy też za mdły.

Wyłącznie doświadczony projektant potrafi ułożyć w wyobraźni dopracowany plan aranżacji.
zaaranżowana jadalnia
Napisał: Kendyl Young
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przestrzeń jadalniana perfekcyjnie łączy się przede wszystkim z salonem. W takim wypadku dostajesz także przepis na to, jak urządzić jadalnię (zobacz jak urządzić jadalnię). Sposób jest tu prosty: przestrzeń jadalniana może po prostu wyglądać jak pokój gościnny jeśli chodzi o wystrój.

Meble mogą mieć zbliżony styl. Nawet kolorystyka może być podobna, choć możesz również dobrze wykorzystać zupełnie inne kolory i dzięki temu odróżnić aneks. Tak czy inaczej miej na uwadze, że połączone ze sobą przestrzenie powinny się razem estetycznie zgrywać. Pod tym względem aranżacja jest nieco trudniejsza niż w sytuacji, gdy pomieszczenia są oddzielone drzwiami.
Meble na wymiar w salonie
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Dla kogoś, kto nie trudni się zawodowo architekturą wnętrz, nabywanie gotowych mebli jest wyjściem nieco niepewnym.

Z kolei produkty na wymiar będą pasować dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Projektant pobierze wymiary i wykona doskonale pasujące meble.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 06:49:28
Tagi: razowe muffiny, meble, kolory, aranżacja