Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Czy wiedziałeś, że odpowiedni wybór naciągu tenisowego jest równie ważny jak decyzja o wyborze konkretnej rakiety?

kort
Napisał: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem, którym jest tenis, niezwykle ważny jest wybór właściwego obuwia. Nie musi wiązać się to z wysokimi kosztami, dlatego warto zapoznać się z obowiązującą bazą ofert szczególnie cenionych na rynku marek. Klasyczne, znakomicie wyprofilowane buty tenisowe produkowane są z przeznaczeniem dla amatorów, ale i dla profesjonalistów. Są przedstawiane w zestawie z uniwersalną podeszwą, z tego też powodu sprawdzą się na każdym korcie. Najczęściej, wybierając naciągi trzeba pamiętać o ich sztywności.

Znaczenie ma również strata napięcia o charakterze wstępnym. Współcześnie na rynku sprzedawany jest ich bardzo zróżnicowany wybór. Fachowcy twierdzą, że wybór pasujących naciągów jest kwestią indywidualną i zależy od gracza, tym samym to do niego należy ostateczna decyzja. Wskazane jest kupić ich mniejszą liczbę, wypróbować i sprawdzić, czy faktycznie nadają się do dalszego używania. Jeśli tak, dopiero wówczas warto zaopatrzyć w kolejne tego rodzaju produkty.

Świetnym rozwiązaniem jest opieranie się na parametrach sztywności. Odnalezienie takich informacji nie jest jednakże takie proste. Najlepiej szukać na tematycznych portalach internetowych, które poświęcone są tenisowi. Dobrze jest też wypróbować kilka naciągów i porównać je ze sobą, żeby mieć gwarancję, że w rezultacie podejmie się odpowiednią decyzję. Naturalnie, o zdanie można zapytać bardziej doświadczonych graczy, trzeba jednakże pamiętać, że odpowiadające im parametry nie zawsze muszą okazać się najlepsze i dla innych osób (więcej na temat naciągów tenisowych).

Jakość, a zarazem wytrzymałość danego naciągu jest uzależniony od fundamentalnych elementów: grubości struny oraz materiału z jakiego jest wykonana. Co za tym idzie te detale sprawiają, że całkowicie różnie będzie się nam grało w zależności od wyboru danego parametru. A miłość do tenisa można zweryfikować widząc rosnące wyniki widowni jej występów, a również po formie rekreacji Polaków. Coraz więcej studentów wybiera w ramach wychowania fizycznego tenis ziemny. Coraz częściej można natknąć się w parkach obywateli odbijających piłeczkę na darmowych kortach (sprawdź informacje).

Dużą popularnością cieszą się sale gimnastyczne, w których można wynająć boisko do tenisa na kilka setów. Wzrasta liczba pubów, gdzie można poobserwować tenis na żywo.
tenis
Napisał: Steve
Na podstawie: http://www.flickr.com
Toteż często dużo osób decyduje się jednak na nabycie butów do tenisa w sklepie stacjonarnym. Niemniej jeśli decydujesz się jednak na zakup butów do tenisa za pomocą Netu to pamiętaj żeby nadzwyczaj sumiennie i precyzyjnie zmierzyć długość wkładki, byś nie miał kłopotu z dostosowaniem odpowiedniego rozmiaru. Również w Internecie można znaleźć trochę stron, których obszarem zainteresowań jest live tenis. Wyniki, relacje live, opinie ekspertów – wszystko , co musisz wiedzieć. Można oceniać, że takich portali powstanie jeszcze więcej (http://www.novasport.pl/buty-tenisowe/head.html). Przed Agnieszką jeszcze dużo lat grania, kibicujmy jej, by wygrywała, gdyż wtedy ten sport ma możliwość na zawsze już wbić się do panteonu rywalizacji narodowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 06:49:24
Tagi: buty, Produkty, miłość, boisko, liczba, sport