Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Jaki jest najlepszy okres na zakup spodni do snowboardu?

Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Napisał: Midland
Na podstawie: Midland
Zimowe szaleństwo to jeden z bezspornych plusów zimy. Zwłaszcza, jeśli możemy wyjechać na narty albo snowboard i cieszyć się atrakcjami, jakie niesie ze sobą ta pora roku. Gdy twoim celem jest szkoła narciarska Kotelnica Białczańska, powinieneś się zorientować, w co się zaopatrzyć w pierwszej kolejności, jeśli jedziesz pierwszy raz i nie we wszystkim jesteś jeszcze rozeznany. No i niestety czasem tak to u nas jest, iż białego puchu jak na lekarstwo, nawet wysoko w górach. Wtedy najprawdziwsi zapaleńcy wybierają się w większą podroż, na przykład w Alpy.

Jeszcze tylko przed wyruszeniem w podróż musimy wszystko posprawdzać, czy wszystko się zgadza czy wiązania snowboardowe i kurtki snowboardowe są właściwe, czy nic nie utraciły ze swojej jakości spoczywając w szafie. Sprawdzamy również inne produkty, być może zamienimy swoja wiekową deskę na coś nowego, przykładowo, snowboard burton. Przed wyjazdem na pewno dobrze jest sprawić sobie należyty sprzęt – ale tylko wtedy, gdy już mamy określone zdolności i wiemy, w czym najlepiej nam się szusuje po zboczach. W przeciwnym razie lepiej jest skorzystać z wypożyczalni, w której dostaniemy wszystko, co jest nam niezbędne.
snowboard na śniegu
Napisał: Gavin Craigie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Choć to także pewne koszta, to każdego dnia możemy sprawdzić inne akcesoria, by wreszcie znaleźć te najlepsze dla siebie.

To samo dotyczy kwestii obuwia. Jeżeli interesują cię dobre buty, snowboard z kolei dopiero zaczynasz poznawać, wypożyczalnia jest świetnym rozwiązaniem. Niewątpliwie przydadzą się też ochraniacze bioder, które zabezpieczą twoje biodra w razie bolesnych upadków i nie skreślą cię z jazdy na kilka dni – bo nie po to wyjechałeś w góry, by tylko oglądać, jak inni cieszą się zimowymi sportami. Prezentowane ochraniacze są miękkie, a dodatkowo nie krępują naszych ruchów. Doskonale się spisują, o czym lepiej żebyś się nie przekonał i bezpiecznie zjeżdżał z każdej góry.

Jednak jeśli coś pójdzie nie tak, będzie na pewno dużo mniej bolało. To samo robią narciarze, dla których odpowiedni sprzęt, jak i wielka ilość śniegu to idealne połączenie, o jakim marzą, gdy tylko zbliża się zima.
Napisał: CROPP
Korzystanie ze sportów zimowych to właściwie niezwykle zdrowe podejście do życia. W okresie zimowym powietrze, zwłaszcza na stokach jest czyste i bardzo świeże, nie jest zanieczyszczone żadnymi negatywnymi substancjami. Jak jest mróz to też wszystkie bakterie się chowają, więc nie męczą nas chorobami.

Jesteśmy w stanie powiedzieć, iż zima ze swoimi wszystkim wadami umie być okropna, lecz jak policzymy jej plusy, to wyjdzie wynik zdecydowanie bardziej korzystny dla wszystkich. Poza tym bez wątpienia nie można zapomnieć o kasku na głowę. To tak naprawdę najistotniejszy element, gdyż poza nogami głowa cierpi najbardziej. Kompletując sprzęt narciarski warto jest też zwrócić uwagę na google, dzięki którym nawet ostre słońce nie będzie nas razić w oczy i na stoku łatwo ominiemy innych ludzi. Rozejrzyjmy się również za wygodnym, ale ciepłym ubraniem, by nawet przy bardzo mroźnej pogodzie móc cieszyć się zimą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-05 06:31:07
Tagi: wiązania snowboardowe, sprzęt, snowboard