Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Odżywki dla każdego sportowca

BCAA XTRA
Napisał: fbb.pl
Na podstawie: fbb.pl
Zbliżają się tygodnie, gdy na ulice wyjdą tłumy młodych, przystojnych mięśniaków w lekkich ciuchach i lasek w powiewających kieckach, uwydatniających świetną sylwetkę, lekkość i młodzieńczą energię. Beta alanina (Beta alanina dawki) to rzecz, która do pewnego czasu była wyłącznie częścią złożonych mieszanin przedtreningowych, a teraz często jest sprzedawana jako samodzielny produkt. Niemniej warto ją zażywać razem z jakąś formą kreatyny. To właśnie aminokwasy są niezwykle istotne w syntezie białka, a mianowicie są jednym z najistotniejszych budulców mięśni.

Dla osób uprawiających sport, chcących zadbać o swe mięśnie poleca się suplement diety Fa bcaa xtreme (sprawdź link). BCAA to element aminokwasów esencjalnych, które są u sportowców niesamowicie istotne, gdyż docierają one wprost z krwi do mięśni. Nie są więc metabolizowane, co w dużym stopniu wzmaga cały proces. Produkt okazać się może niezastąpiony, biorąc pod uwagę szybką oraz skuteczną regenerację po wymagającym treningu.

suplementy aakg
Na podstawie: fbb.pl
A u ciebie? Po bez mała sześciu miesiącach lenistwa i zagryzaniu zębów, kiedy po przyjściu ze szkoły lub pracy nie miałeś już ani energii, ani chęci na jakiekolwiek ćwiczenia, zniknęły z twojego ciała muskuły, zastąpił je tłuszcz i teraz wdrapując się po schodach na drugą kondygnację dostajesz zadyszki. Jeśli generalnie używasz klatki schodowej. Na szczęście, jeśli rzeczywiście pragniesz jeszcze w środku lata odnaleźć się wśród tych pięknych osób i nie musieć kryć miękkiego, słabego ciała za szerokimi koszulami, jesteś w stanie wciąż nadrobić miniony czas. Otworem stoją siłownie, a zapewne także w twojej piwnicy leżą i gromadzą kurz hantle, może także gryf z odważnikami.

Kwestia jest nieszczęśliwie taka, że spokojny, przemyślany, długofalowy trening z prawdziwymi efektami może ciągnąć się do następnej zimy i jeszcze dalej, a tobie potrzeba skutku na zaraz. Da się temu zaradzić.
beta alanina
Na podstawie: fbb.pl
Dostępne są na rynku środki, z których korzystają nie tylko spóźnieni, ambitni faceci, jacy poszukują łatwej drogi na skróty w tworzeniu muskulatury, lecz także wielcy profesjonaliści. Jedną z bardzo wymaganych do tego substancji jest kreatyna (Kreatyna efekty), to znaczy złożona organiczna substancja wchodząca w skład tkanki mięśniowej.

Pozwala relatywnie łatwo przybrać na masie – masie mięśniowej! - i poprawić zarówno figurę, jak i siłę. Jej najlepiej tolerowana forma to jabłczan kreatyny, dostępny w suplementach o nazwie CM3 (Suple CM3). Dostaje się jej do mięśni najwięcej i najszybciej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-05 06:31:06
Tagi: aminokwasy, mięśnie, ćwiczenia, tłuszcz, hantle, gryf, trening, potrzeba, substancja, Forma