Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie

na meczu
Napisał: Artur Potosi
Na podstawie: http://www.flickr.com
„Piłka jest okrągła, a bramki są dwie” – mówił pamiętny trener reprezentacji. I wydaje się, że nikt od jego czasów, nie zapodał bardziej celnego przepisu na, to czym właściwie jest piłka nożna. Tylko co z tego, skoro nasza reprezentacja wydaje się być głucha i ślepa na taką radę. Na szczęście mamy coś co nas podtrzymuje na duchu: kibiców, na których ciągle można liczyć.

Każdy mecz jest ich pełen, stadiony są od nich przepełnione, a każda bramka jest przez nich wykrzyczany. To dla nich powstał interes z gadżetami dla kibiców. Każda drużyna ma imienne koszulki, a jak grzyby po deszczu rodzi się różny sklep piłkarski. Znajdująca się dziś na rynku oferta trafia do szerokiego grona nawet bardzo wymagających klientów.

Rekomendowane ze względu na wysoką jakość akcesoria piłkarskie wpisują się idealnie w aktualne preferencje czy wymogi zamawiających, a nie są one nieznaczne. Dostępność niezbędnych akcesoriów oraz równoważne ceny za szczególnie niezbędne rzeczy zwraca uwagę piłkarzy profesjonalistów, ale i tych początkujących. Nie ma problemu z wyszukaniem potrzebnych dodatków. Hitem ostatnich mistrzostw świata były piłki nożne.

To już ponoć tradycja, że co 4 lata produkowana jest inna piłka, która ma być obiektem tęsknoty każdego kibica. Któż nie chciałby mieć piłki podobnej do tej, którą kopie Lewandowski? Toż to obowiązek każdego fana gry w nogę. Podobne piłki rozchodziły się błyskawicznie. Przecież chyba każdy pragnie posiadać po takim zbiorowym szaleństwie jakąś pamiątkę i po latach powrócić wspomnieniami do pełnych emocji momentów.

Gadżety bez wątpienia łącza kibiców i tworzą fenomenalny efekt. Nie ma nic bardziej łączącego niż widok mnóstwa ludzi ubranych podobnie, których oprócz nich łączą jeszcze takie same emocje. I ten masowy okrzyk szczęścia dobywający się z niejednego gardła i niejednego serca, gdy nasza drużyna zdobywa bramkę. Mimo że gadżety to przede wszystkim czysty biznes, jeśli chodzi o producentów, którzy za nim stoją, jednak dla szarego człowieka, to urasta on do rangi symbolu.

Chyba nic nie pokazuje lepiej oddania drużynie niż idący ulicą kibic, z niesionym wiatrem szalem w barwach swojej drużyny. Często dla fana posiadanie tego typu symboli jest powodem do dumy. Tylko zasmuca, że nasza polska reprezentacja, niesiona takim dopingiem jeszcze nie do końca odnajduje się wspólnie w grze. Może należy zawodnikom zafundować po szaliku kibica?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-06 06:23:40
Tagi: piłka nożna, reprezentacja, gry