Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Watch dogs oraz far cry wśród nowych ofert gier na rynku

zestaw playstation i gry
Napisał: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedną z najpoważniejszych bolączek polskiego gracza, a mowa tutaj o miłośnikach konsoli jest z pewnością to, że często jest tak, iż niby gracz pragnie kupić sobie upolowaną grę, już oczyma własnej wyobraźni widzi jak radośnie spędza czas, ale co z tego, skoro najzwyczajniej nie posiada zbyt dużej ilości pieniędzy? Chroniczny kłopot Polaków - niedostatek pieniędzy. Jednakowoż kłopoty finansowe nie powodują, że automatycznie zapominamy o własnych celach zakupowych. Aktualnie sprzedaż gier przestawia się na internetową dystrybucję tytułów gier.

Klient dokonuje rejestracji w jednym z istniejących sklepów i tam dokonuje zakupu tytułów. Zakupione tytuły są przypisane na stałe do konta gracza kupującego, tego rodzaju pomysł zmniejsza więc przykrości po awarii nośnika.
pro evolution soccer z kotem
Napisał: Sarah Joy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest wiele korzyści, które czerpie się z grania w gry o charakterze sportowym.

Oczywiście nie może to zastąpić samodzielnej aktywności fizycznej, jednak korzystnych następstw również jest wiele. Jednym z korzystnych skutków tego typu rozrywki, co w zasadzie można powiedzieć o wykorzystywaniu gier każdego typu, jest ćwiczenie refleksu. Właściwie w każdej grze należy reagować błyskawicznie.

Niewątpliwie sporą zaletą wybierania gier sportowych jest lepsze poznanie zasad danej dyscypliny, o ile oczywiście gra jest skonstruowana prawidłowo i dokładnie. Jedną z najbardziej popularnych gier świata, dostępnych także na konsole, jest FIFA. Akcja tej gry ma miejsce na stadionie futbolowym. Rolą użytkownika gry jest, analogicznie jak w futbolu, zwyciężyć w meczu.

Sukces tej gry wynika w dużej mierze z realizmu, jaki w różnych odsłonach gry udało się osiągnąć. Nieobeznany obserwator byłby w stanie uznać, że ma do czynienia z rzeczywistą transmisją rozgrywki. Ostatnią stworzoną do chwili obecnej częścią gry jest FIFA 14 (opinie o fifa 14). W części tej zostało wyeliminowanych wiele niedociągnięć z odsłon poprzednich.

Część z nich jednak w dalszym ciągu się zdarza, powodując śmieszne efekty w czasie gry. Mimo to popularność tytułu nie zmniejsza się.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-06 06:23:38
Tagi: gracz, gry, sklepy, konsole