Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Które gry akcji na konsolę oraz komputer są najczęściej kupowane?

konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez problemu możemy wskazać całe mnóstwo rozmaitych powodów, dla których gry komputerowe cieszą się w chwili obecnej tak ogromną popularnością dosłownie na całym świecie. Do tych najistotniejszych z nich niewątpliwie zalicza się fakt, że odznaczają się one po prostu znacznym zróżnicowaniem, więc właściwie każdy może znaleźć wśród nich coś dobrego dla siebie. Zdaje nam się, że naprawdę zanurzyliśmy się w wirtualnym świecie i tylko w chwili, gdy gra całkiem nas pochłonie możemy szybko pokonywać wszystkie przeszkody, przechodzić na następne poziomy i cieszyć się z gry jak dziecko. A jak wiadomo, takie oderwanie się od problemów rzeczywistych jest wskazane. Dlatego gta jest aż tak popularną grą.

Gra gta 5 to genialna grafika, nowatorskie rozwiązania i co najważniejsze super pomysł. Bez pomysłu, żadna gra nie pochłonęłaby graczy. Gta 5 to gra, która pozwala na funkcjonowanie w nieistniejącym w rzeczywistości mieście Los Santos, gdzie wraz z trójką bohaterów możemy próbować przetrwać w ich skórze, a nie jest to prosta sprawa. Bycie rabusiem sprowadzonym na dobrą drogę, czy pilotem w stanie spoczynku, który ma obsesję co, do teorii spiskowych lub chłopakiem, który ma za zadanie ściągać auta od niewypłacalnych klientów. Każdy z nich ma jakieś sprawy i każdy z nich chce wyjść na prostą, ale nie jest to takie proste.

Za to bardzo łatwe jest przechodzenie ze świata jednej postaci w drugą. Jest to możliwe dzięki dosłownie jednemu kliknięciu. Gra została tak
Czerwone auto
Napisał: Axion23
Na podstawie: http://www.flickr.com
stworzona, żebyśmy byli w stanie poznać dokładniej życie każdego z bohaterów. Oczywiście mamy do dyspozycji tak jak poprzednio helikoptery, skutery wodne, czy auta. Można kupić broń, ale również poprawiono system walki wręcz.

Co istotne ścieżka dźwiękowa idealnie oddaje to, co dzieje się w grze. Gta 5 to gra na miarę współczesnego gracza, chcącego gry, która nie pozwala na zwolnienie tempa. Dobrze hobbystycznie znaleźć sobie jakąś grę, która pomoże nam się zrelaksować po trudnym dniu w pracy.
xbox
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Co w takim razie musimy robić, aby sporo taniej kupować gry playstation (kliknij gry playstation jakie wybrać), itp.? Cóż, istnieje atrakcyjne rozwiązanie dla absolutnie każdego z graczy - a więc nie ma najmniejszego problemu z zakupem o wiele tańszych gier! Strzałem w dziesiątkę jest to, aby kupić je w jednym z serwisów aukcyjnych. Fakty są takie, że gdy koleżanki i koledzy widzą moją bardzo dużą kolekcję gier na konsole, najzwyczajniej w świecie sądzą, że w sumie wydałem na nią bardzo duże pieniądze.

Jednak uzupełniłem ją niemal za bezcen. To doskonale pokazuje, iż jeśli się postaramy, możemy sporo zyskać. Kliknij więcej tu. Jeśli któraś gra jest zachwalana przez krytyków nie ma gwarancji, że graczom również się spodoba. Ale, jeżeli powstaje kolejna seria którejś gry, to jest pewność, że pochłonęła ona całą masę ludzi. Co jest równoznaczne z tym, że i pomysł i technika wykonania gry jest na świetnym poziomie.

Jeżeli chodzi o kolejną odsłonę gry diablo 3 to możemy powiedzieć tu o świetnym poprawieniu poprzednich wersji. Naturalnie i tak w żadnym razie nie można wychodzić z założenia, że te gierki będą zarysowane, itp. Tylko jeden raz byłem niezbyt zadowolony z jakości gierek - chociaż tak naprawdę to była moja wina, ponieważ w sumie nieodpowiednio się za to zabrałem... Czyli krótko podsumowując: szukasz interesującego zajęcia, które do tego tak naprawdę nie musi sprawiać, iż będziesz musiał wydawać na nie wielkie środki? W takim razie strzałem w dziesiątkę są konsole. Na pewno nie zmienię własnego zdania, to pewne. A czy można mi się w sumie jakoś dziwić?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-09 06:11:09
Tagi: gry komputerowe, gry, auta, konsole, pieniądze