Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Niezwykle popularna muzyka rockowa

gitara
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Na świecie istnieje bardzo dużo gatunków i odmian muzyki. Biorąc pod uwagę to, że każdy z tych gatunków posiada również dużo poddziałów, można stwierdzić, że jest to niezliczona ilość. Z tej przyczyny wielu ludzi jest zdania, że nie powinno się na siłę zgłębiać wszystkiego, a zająć się jedynie słuchaniem tego, co się spodobało.

Z drugiej strony jednak odkrywanie nowych, niepowtarzalnych styli dla sporej liczby ludzi jest dobrą rozrywką i niezapomnianym przeżyciem. Obecnie zresztą, w czasach sieci WWW i innowacyjnych urządzeń mobilnych, poznawanie tego typu jest bezproblemowe.
perkusja
Napisał: Matti Mattila
Na podstawie: flickr.com/photos/mattimattila
Kapele z tego gatunku takie jak AC/DC, Metallica (www.terazrock.pl/aktualnosci.html?tag=metallica) czy Led Zeppelin to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką stanowią legendarne zespoły zapisane na kartach historii muzyki ubiegłego wieku.

Słuchając piosenek takich kapel jak Metallica czy grupa www.terazrock.pl/aktualnosci.html?tag=led+zeppelin bez problemu można wyszukać wiele poszczególnych motywów i fragmentów piosenek, które pozwolą nie tylko od samego początku ćwiczyć na gitarze poszczególne umiejętności, grając od razu z nagraniami ale też przyczynią się do tego, że od razu na podstawie prostych riffów będziemy mieli możliwość usłyszeć znany nam kawałek utworu, dzięki czemu będziemy mieli więcej frajdy i radości z efektów naszych starań. Zespoły muzyczne, które zyskały wybitnie dużo na znaczeniu w ostatnich latach to szczególnie kapele rockowe. Ich muzyka niezwykle w wielu przypadkach wygrywana jest w różnorodnych rozgłośniach na całym świecie, co w szeregu przypadków bez wątpliwości jest powodem ich ogromnej popularności.

Jedną z takich kapel bez wątpienia jest Linkin Park - www.terazrock.pl, który już od nadzwyczaj wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów z całego świata. Ich kilka hitów, które często są przez nas słuchane w domowych zaciszach bez wątpienia pozytywnie wpłynęły na fakt poznania przez nas owej kapeli. Idąc dalej tym tropem obowiązkowo również musimy wspomnieć o naszym rodowitym akcencie, którym jest Behemoth.

Jest na świecie bardzo dużo utworów rockowych, dzięki którym na samym początku nawet naszej pracy będziemy mogli odczuwać postęp i dobrze je wykonywać, rozwijając tym samym naszą technikę. Dobrym przykładem jest legendarny utwór pod tytułem One z czarnego albumu Metallici. Rozpoczyna się zagrywką dość łatwą, która właściwie polega jedynie na położeniu pierwszego wskazującego palca lewej ręki na gryfie na drugim progu piątej struny a do tego kładziemy palce serdeczny na strunie czwartej na jej progu również czwartym.

koncert
Napisał: Warsztaty Kultury w Lublinie
Na podstawie: Warsztaty Kultury w Lublinie
Jest to zespół, który jako bez mała nowator z Polski znalazł nadzwyczaj duże uznanie pośród całego społeczeństwa. Fakt ten na pewno pozwala nam znaleźć powód do dumy w branży muzycznej. Rock jest bardzo dobrym przykładem na to, że muzyką jest szansa eksperymentować i wykonywać nowe odmiany, jakie mogą pod względem dźwięków znajdować nowe możliwości instrumentów, co przekłada się na znakomite brzmienia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-09 06:11:10
Tagi: gitara, fan, album