Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Rodzaje gier w sieci

Społeczność internetowa
Napisał: wirtuale.pl
Na podstawie: wirtuale.pl
Internet to jedno spośród przewodnich narzędzi ludzkości w XXI wieku. W sieci poszukujemy informacji, przyjemności, lub nowych znajomości. Nasze życie stopniowo biegnie dwutorowo – realnie i wirtualnie. W Internecie wyszukujemy też gier. To bowiem jedno spośród niewielu miejsc, w którym możemy oddać się zabawie za darmo.

Nie zdumiewa tedy fakt, że serwisy zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się sporą popularnością. Przykładem mogą być chociażby gry ekonomiczne, jakie wymagają zazwyczaj logicznego myślenia. Jest to najlepsza alternatywa dla tych osób, które lubią analizy i chciałyby się w czasie gry wykazać konieczną wiedzą.
wcograc:http://www.wcograc.pl/the-sims
A więc mamy prawo do tego, aby jakąś cząstkę dnia spędzić w przyjemnej atmosferze, właśnie grywając w Mario albo sims - zwłaszcza ta ostatnia co poniektórym graczom niemalże zastępuje prawdziwe życie.

Jednakże akurat o zagrożeniach związanych z graniem zostało napisane tak wiele, że w owym artykule zostaną przytoczone wyłącznie atuty grania. A trzeba pamiętać, iż superlatyw ogólnie można wymieniać przez kilka godzin... Gry przednio umilają nasz wolny czas. A więc jeżeli zbyt często czujemy znużenie, bez wątpienia nie powinniśmy zakładać, że czymś niewskazanym jest jakby nie patrzeć najsłynniejszy ubijacz nudy.

Jeśli ktoś potrafi do gier zachować wystarczającą dozę zdrowego dystansu, ciężko nie dostrzec, iż gry online (link do strony z grami) i pozostałe będą sprawiały mu wyłącznie dużo frajdy. To tak naprawdę zastanawiające, że bądź co bądź sporo osób potrafi się uzależnić od codziennego grania. Dużo osób preferuje także gry strzelanki (znajdziesz na http://wcograc.pl/gry=strzelanka), przede wszystkim o tematyce wojennej, jakie bazują głównie na strzelaniu z różnego rodzaju broni oraz zabijaniu przeciwnika. Oczywiście, takie gry wymagają także wielu umiejętności, takich jak przykładowo myślenie taktyczne, by zaplanować szczegóły ataku.
gry planszowe
Napisał: college.library
Na podstawie: http://www.flickr.com
To niezwykle ciekawy sposób, ponieważ w wielu grach są określone poziomy i zadania do zrealizowania, za jakimi znajduje się nagroda.

Jest to – mówiąc bardzo dosadnie – taka technika „kija i marchewki”, lecz jak dowodzą badania i obserwacje, to naprawdę działa. Co więcej, jeśli już sprowadzamy to do takiego poziomu to trzeba wiedzieć, że technika ta jest wyrafinowana i zaczyna ją stosować coraz więcej, nawet największych firm. Kto myślał, że gry są idiotyczne, powinien odrzucić swoje myślenie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-10 06:09:04
Tagi: gry, gry ekonomiczne, strzelanki