Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Dokąd na narty wczesną wiosną?

Z każdą chwilą kresek na termometrach przybywa, zaś białego puchu za oknem jak „na receptę”. Narciarze i snowboardziści nie cieszą się z tego faktu, jednak sezon jeszcze się nie skończył.

Miłośnicy sportów zimowych mają cały czas szansę, aby poszusować na rodzimych stok. Ale należy się pospieszyć, ponieważ wiosna nadejdzie lada chwila! Nasz wyjazd może nie będzie równie przyjemny, jak w środku zimy, bo stoki trzeba naśnieżać, ale to i tak wystarczy by uczcić zakończenie sezonu i spędzić czas na śniegu.
sprzęt snowboardowy
Napisał: Peter Stevens
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dokąd można zajrzeć w weekend? Na pewno warto odwiedzić Białkę Tatrzańską. Warunki na wyciągach są bardzo dobre, a przez wielu uważane za znakomite.

Jak sądzisz? Czy opisywany temat jest interesujący? Jeżeli tak, to odnośnie do przedstawianego problemu poznaj szczegóły (http://e-militaria.pl/kurtki-25) tu.

Początek wiosny to też wspaniały czas na stawianie pierwszych kroków na nartach czy desce. Ponieważ bez względu na to, na czym mamy zamiar jeździć, koniecznym jest by na początku, nauczyć się ślizgu oraz najważniejszych zasad operowania sprzętem. Najbezpieczniej szkolić się pod okiem instruktora, który przekaże nam odpowiedni zasób informacji i umiejętności. Dowiemy się co robić, aby jazda dostarczała prawdziwej przyjemności i była przy tym całkowicie bezpieczna. Szkoła narciarska Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej będzie najlepszym wyborem.Wysportowanym osobom szczególnie polecamy naukę na snowboardzie. Deskę możemy wypożyczyć na miejscu, tudzież przed wyjazdem nabyć własną. W doborze odpowiedniego sprzętu pomoże nam sklep benlee sklep snowboardowy. Są bowiem deski uniwersalne, z przeznaczeniem dla początkującego snowboardzisty, jak i doświadczonego freestyle'era. Warto zapoznać się z firmą Nitro Snowboard. To deski solidne, wyróżniające się najlepszą jakością oraz oryginalnymi grafikami.

Deski wspaniale nadają się do wszelakich wyczynów w powietrzu, jak i poważnego freestylu.
Wystarczy więc zdecydować się na najbardziej nam odpowiadający styl, aby zagwarantować sobie wielką frajdę. Od najbardziej klasycznego stylu jazdy, który polega na jeździe po głębokim puchu, lesie czy otwartych przestrzeniach, po jazdę między choinkami na dzikim stoku (frreecarving). Zatem... spieszmy do Białki Tatrzańskiej! Zobacz też

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-10 09:48:34
Tagi: szkoła narciarska, stokach