Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Jak znaleźć miłość?

Jeszcze do niedawna ogłoszenia matrymonialne można było znaleźć głównie na stronach gazet oraz periodyków. Była to kapitalna metoda poznania drugiej osoby na odległość, sprawdzająca się szczególnie wśród ludzi nieśmiałych (chociaż nie jedynie). I obecnie jest to metoda często wykorzystywana, jednakże - jak też w pozostałych dziedzinach życia - i tu z pomocą nadchodzi sieć internetowa.
Współcześnie to właśnie sieć internetowa przejmuje tę funkcję, proponując randki online.

Jeśli myślisz, że rozpatrywana tu problematyka jest ciekawa, poznaj jeszcze więcej na portalu (lemans.pl/), który też publikuje podobne porady.

Klasyczne ogłoszenie, w którym podaje się własny wiek oraz osobiste zainteresowania w zasadzie nie odróżnia się od niegdysiejszego z gazet. Jak kiedyś posiada on zwykle postać "on szuka jej" bądź też "ona szuka jego". Aktualnie taka możliwość wyszukiwania drugiej połowy na własną rękę jest osiągalna o każdej godzinie dnia i nocy. Tysiące anonsów matrymonialnych w rodzaju "poznam chłopaka" możemy odszukać w internecie w mgnieniu oka.

Interesuje Cię ten temat? To odsyłam do tego serwisu, ponieważ przeczytasz tam mnóstwo interesujących informacji w tej dziedzinie.

Wystarczy tylko kliknąć, napisać po czym posłać wiadomość do wyselekcjonowanej osoby!

Dziewczyna przy laptopie
Napisał: "PictureYouth"
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez problemu możemy też nadać własne ogłoszenie matrymonialne w jednym z wielu serwisów randkowych. Jak winno ono wyglądać? Ponieważ nie wszyscy decydujący się na randki online miewają ten sam zamysł: podczas gdy jedni pragnęliby niezobowiązująco flirtować, inni mają nadzieję na spotkanie osoby, z którą chcieliby stworzyć stały związek, natomiast jeszcze inni z miłą chęcią zapoznaliby kogokolwiek, kto podzielałby ich pasję, musimy w naszym anonsie matrymonialnym klarownie przedstawić nasze cele.Najlepiej rozpocząć klasycznie słowami "poznam chłopaka", i starać się jak najlepiej zaprezentować siebie. Warto również opublikować w nim swą aktualną fotografię (zazwyczaj ogłoszenia z zamieszczoną fotografią cieszą się większym powodzeniem). Nasze ogłoszenie musi przykuć wzrok wolnej osoby a potem skłonić ją do nawiązania kontaktu.

Mężczyzna
Napisał: Ghislain Berger
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pomimo tysięcy zamieszczanych codziennie w sieci internetowej anonsów matrymonialnych, szukanie tej odpowiedniej osoby przywodzi czasem na myśl szukanie igły w przysłowiowym stogu siana i bywa mozolne, a czasem wręcz rozczarowujące. Nie trzeba się jednak zbyt łatwo poddawać, bowiem wiele osób już odnalazło w ten sposób swoje szczęście, a i wielu zawarło związek małżeński z zapoznaną w ten sposób osobą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-17 14:57:37
Tagi: randki, związek, anonsy