Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Używanie sterydów, a bezpieczeństwo życia - kontrowersje na temat anabolików

W dobie kultu ciała, wiele ludzi decyduje się na branie tzw. sterydów, jakie mają na celu przyspieszenie osiągnięcia idealnej budowy. Jest dużo sporów wokół tego tematu, gdyż sterydy to też leki. Przykładem jest tu specyfik o nazwie Winstrol. Nazwa handlowa sterydu anabolicznego to Stanozolol. Aktualnie jest najbardziej rozpowszechnionym środkiem dopingującym w świecie sportowców. Powszechnie wiadomo, że środek ten jest szkodliwy, stąd kontrowersyjność jego używania przez kulturystów.
dieta kulturystyczna
Napisał: MattysFlicks
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przedstawiany preparat ma właściwości anaboliczne, a więc takie, które umożliwiają rozbudowywanie tkanek. Wspomaga przemiany chemiczne, jakie zachodzą w tkance mięśniowej, ułatwia przepływ wszelkich komponentów odżywczych i przyczynia się do zwiększenia syntezy białek. Skutkiem jest znaczny przyrost mięśni oraz siły. Masa mięśniowa jest wolna od tłuszczu i wody, stąd też określa się ją jako tzw.

Ciekawe dane na omawiany temat poczytaj tutaj (http://www.scenariuszzycia.pl/portret-numerologiczny/) tutaj. Jest w tamtym miejscu mnóstwo interesujących informacji, które będą bardzo wciągające.

„suchy mięsień”.

Istotnym powodem stosowania sterydu jest łatwiejsza możliwość ukształtowania mięśni. W dziedzinie medycyny ten preparat stosowany jest w przypadkach obrzęków naczynioruchowych, a Winstrol niweluje główne symptomy dolegliwości.

Bezpieczne stosowanie tego anaboliku powiązane jest głównie z dawkowaniem oraz z niezbędną poradą u lekarza. Winstrol produkowany jest w tabletkach albo ampułkach, z jakich wykonuje się zastrzyki. Wytwórca zaleca zażywanie sterydu w tabletkach regularnie w dawce 20-50 mg. Taka dawka utrzymuje się w organizmie przez 9 godzin. Natomiast zastrzyki powinny być wykonywane co drugi lub co trzeci dzień w ilości 50 mg, bowiem taka ilość leku utrzymuje się do 48 godzin.

Nie należy zapominać, że lek jest medykamentem toksycznym, dlatego gdy pojawią się oznaki typu problemy z oddychaniem, opuchlizna twarzy lub języka oraz bezsenność, trzeba bezzwłocznie odstawić lek i skonsultować się z lekarzem.

Jeśli masz możliwość uzyskać pozostałe informacje na opisywany temat, to wykorzystaj to i wejdź na umieszczony poniżej link i przeczytaj szczegóły.

U kobiet negatywnym skutkiem jest pojawienie się drugorzędowych cech męskich na skutek zaburzeń hormonalnych wywierających wpływ na miesiączkowanie.Kulturystka
Napisał: Joel Nilsson Nelson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez wątpienia zażywanie środków sterydowych jest mocno kontrowersyjne, bowiem skutki uboczne nieraz przewyższają skutki pozytywne. Z drugiej strony, entuzjaści twierdzą, iż optymalne dawki oraz ochrona wątroby, która jest wystawiana na uszkodzenie, pozwala na bezproblemowe używanie środka. Decyzję o braniu anabolików każdy powinien podjąć na własną rękę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-20 15:58:36
Tagi: tkanka, sterydy