Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Popularne gry w sieci

Napisał: Farbflut
Rywalizacja z ludzkim wrogiem przynosi o wiele więcej bodźców i trudności, niż bitwa z maszyną. I to praktycznie w przypadku każdego typu gier komputerowych! W co grać w takim razie? Gry bitewne, czyli inaczej gry strategiczne oraz gry mmorpg, np. http://www.wcograc.pl/mmorpg, to rodzaj bardzo pobudzający mózg. Warto wiedzieć, że najbardziej grywalne gry multiplayer obecnie to Starcraft II, sequel wspaniałej pozycji, która stała się państwowym sportem w Korei, najnowsza gra sagi Heroes of Might and Magic, gry turowej niewiarygodnie wciągającej oraz Total War: Shogun 2.

http://www.wcograc.pl/
Gry strzeleckie – FPS - są perfekcyjne do zmagań sieciowego. Na topie utrzymuje się od lat saga Call of Duty. Trzeba też skusić się na klasykę, czyli na nieśmiertelnego Counter Strike, władcę kawiarenek internetowych. Z najnowszych produkcji rekomenduję pompujący adrenalinę Battlefield 3.

Gry sportowe to generalnie piłka nożna. Tutaj rywalizują ze sobą dwie gry komputerowe: Pro Evolution Soccer oraz seria Fifa. Nie zadecyduję, która z nich jest lepsza. Odróżniają się sposobem grania oraz dostępnymi trybami. Proszę przejrzeć recenzje w branżowych czasopismach,na przykład w Cd-Action.

Gry przygodowe to zanikający typ. Tutaj proponuję starsze pozycje - seria Syberia rozkocha ciebie śliczną oprawą i fascynującymi tajemnicami, a absurdalne wypadki w Monkey Island rozbawią do rozpuku. Drobna uwaga – rzadko która przygotówka posiada tryb online. Wiekowe pozycje możesz ożywić na ekranie komputera, czerpiąc z funkcji, jakie dają emulatory gier.

Gry komputerowe
Napisał: dfactory
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na rynku oferowane są również inne ich rodzaje, na przykład gry strategiczne, które posiadają sporo miłośników, niemniej jednakże chyba właśnie gry wojenne należą bezwzględnie do najbardziej lubianych. Z reguły popularne gry są wypuszczane na rynek w formie kontynuacji, które najczęściej rozchodzą się dużo szybciej, ponieważ mają już wielu fanów. Projektowanie gier wojennych i strzelanek nie jest łatwe, gdyż współczesny użytkownik to przeważnie dość wymagająca osoba, która jest przyzwyczajona nie tylko do znakomicie zaplanowanej akcji, ale ponadto do grafiki, jaka powoduje, że gracz może się poczuć jak w rzeczywistym świecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-26 11:13:57
Tagi: Gry strzeleckie, Gry przygodowe, gracz