Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Szukasz super prezentu który będzie niezapomnianym przeżyciem?

prezent
Na podstawie: morguefile.com
Wszyscy staje kilka razy do roku przed problemem co by tu sprezentować bliskiej osobie z konkretnej okazji. Tych jest mnóstwo. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak pisać i pisać. A o propozycję czasem niełatwo. Trzeba zatem spojrzeć na prezenty od z innej perspektywy? Selekcja odpowiedniego prezentu nie jest sprawą banalną i zmusza nas do inwencji i kreatywności.

Przede wszystkim, aby nie pomylić się należy zastanowić się, jaka osoba którą pragniemy obdarować jest na co dzień – czy uwielbia sporty ekstremalne takie jak lot szybowcem (tu) i skoki na bungie czy uwielbia wizyty w spa i nic jej tak nie relaksuje jak masaż czy lekcja ze stylistą. Ważne jest, aby podarunek był czymś niezwykłym i na długo pozostał w w myślach osoby, która została nim obdarowana. Dla zwolenników adrenaliny wyśnionym prezentem może być kurs spadochronowy czy szybka jazda samochodem terenowym.
Subaru Impreza z boku
Napisał: Carl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fani przygód z pewnością na długo zapamiętają egzotyczną podróż czy lot balonem.

Obecnie coraz większą popularnością wśród Polaków darzone są także różnego rodzaju kursy takie jak kurs strzelania. O podarunku takim jak profesjonalna sesja fotograficzna z pewnością śni większość Pań. Jest to idealny sposób aby pod okiem fachowców zamienić się chociaż na jeden dzień w ulubioną gwiazdę kina lub po prostu uwiecznić rodzinę i dzieci dla następnych generacji. Pomysłów na doskonały podarunek jest wiele, tylko od naszej kreatywności i pomysłowości zależy, czy pozostawi on ślad w sercu osoby którą chcemy obdarować czy będzie następnym miłym aczkolwiek banalnym przedmiotem odstawionym na szafkę.

Prezenty takie nie są dla wszystkich. Zanim zdecydujecie się podarować komuś cykl lotów na paralotni - sprawdźcie, że nie ma lęku wysokości czy przestrzeni. Złym pomysłem jest także nakłanianie kogoś do czegoś przy pomocy takich prezentów Osiągniecie raczej przeciwny efekt. Jeśli ktoś nie znosi szybkiej jazdy samochodem, na sto procent nie zmieni zdania po jeździe po torze z wyścigowym kierowcą. Pamiętajcie, że prezenty przede wszystkim muszą być dopasowane do obdarowywanego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-26 11:13:57
Tagi: okazja, Urodziny, imieniny, sporty ekstremalne, kino