Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Odzież myśliwska na polowanie

polowanie
Napisał: Susan Drury
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polowanie to bez wątpienia nie zwykły spacer po lesie. Kilkugodzinne chodzenie może dać się we znaki, jeżeli nie ubierzemy właściwego, czyli komfortowego ubrania. Nasz sklep to rewelacyjna odzież myśliwska, która pozwala czuć się dobrze przez cały dzień! Łowiectwo, nie myślistwo, ponieważ to określenie oznacza ochronę zwierząt, a celem myśliwych jest zabezpieczenie wszelakich gatunków oraz właściwej populacji dzikich zwierząt. Ich zbyt duża ilość wyrządza niestety duże szkody rolnikom i leśnikom, dlatego nieunikniona jest stała obserwacja ich szeregów.

Myśliwy musi przezwyciężać każdą pogodę i każde, nawet najcięższe warunki, które mogą napotkać podczas polowania. Nie musimy przecież opisywać nieprzyjemnego uczucia, które pojawia się po wielogodzinnym spacerze w mokrych butach czy
kliknij
Napisał: Michael Vadon
Na podstawie: http://www.flickr.com
niewygodnej odzieży. Podane części garderoby są bardzo istotne w lesie. Dawniej równowagę między populacjami zapewniały drapieżniki – niedźwiedź, ryś czy wilk.

Dziś selekcję przeprowadza myśliwy. Wyklucza zwierzęta starsze i chore. Działalność myśliwych przypomina pracę rolnika, który zbiera zboże i zabija inwentarz żywy. Jeśli chodzi o spodnie i koszulę, tutaj nie ma zasadniczych wytycznych, jednak ubranie nie może przyciągać uwagi mieszkańców lasu.

Najwłaściwsze są barwy kamuflażowe, czyli zieleń oraz brąz. Ubranie nie może krępować ruchów, zaś jego materiał powinien być wytrzymały i nie szeleszczący, aby nie przestraszyć zwierząt, na które polujemy - nawet najmniejszy szmer może wywołać u nich przestrach. Warto też zakupić bieliznę termoaktywną, która spełnia swoją rolę w każdych warunkach atmosferycznych i niweluje wystąpienie nieprzyjemnych woni. Nie można też zapomnieć o kurtce, która doskonale zabezpiecza przed wiatrem, deszczem czy śniegiem.

Co najistotniejsze, aktualnie szyte kurtki myśliwskie są dobre na każdą pogodę, dlatego wystarczy jeden należyty model. Kurtka powinna również zapewniać właściwy kamuflaż, zatem nie może mieć rażących kolorów. Co więcej, warunkiem koniecznym jest jej wodoodporność. Ostatni istotny element to nakrycie głowy, bez którego nie powinien się obejść żaden myśliwy. Tutaj również dobrze postawić na komfort i jakość, dzięki której powyższe nakrycie będzie stosowne zarówno na słoneczny, jak i pochmurny dzień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-29 12:13:03
Tagi: zwierzęta, myśliwy, drapieżnik, koszule, kamuflaż, bielizna termoaktywna, kurtka