Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Nowe modele kurtek myśliwskich i nie tylko

polowanie
Napisał: Torrey Wiley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy lubimy chodzić po lesie, lub zwyczajnie lubimy długie, piesze wędrówki i pragniemy posiadać pewność, iż ubranie które założymy, bez wątpienia to przetrzyma, to warto odpowiednio w nie zainwestować. Nie warto wtenczas ubierać tego, co zakładamy na co dzień, jedynie trzeba okupić się w rzeczy, które są znacznie bardziej trwałe oraz które wytrzymają nawet przejście najdalszej odległości. Duże znaczenie mają przeważnie stosownie dobrane ubrania myśliwskie.

Dlaczego wybierają akcesoria myśliwskie? Głównie przez wzgląd na fakt, że stanowią one jeden z elementów maskowania się na terenach łowieckich. Dzięki stosownie dopasowanym ubraniom, zwierzyna nie jest w stanie natychmiast zauważyć myśliwego. Koszule myśliwskie i pozostałe elementy stroju powinny być utrzymane w spokojnej kolorystyce, najlepiej w kolorze zielonym lub brązowym, jako że właśnie te kolory występują najczęściej w przyrodzie - koszula dla myśliwego.

Co więcej, dobrze jeśli ubrania mają wystarczającą ilość kieszeni, które mogą okazać się przydatne do składowania koniecznych drobiazgów. Rzecz jasna, powinny być one również przystosowane do pory roku. Polowania trwają niekiedy kilka albo kilkanaście godzin, w związku z tym prawidłowe zabezpieczenie przed mrozem bądź upałami ma znaczenie priorytetowe.

Bardzo istotne są też przede wszystkim buty, szczególnie kiedy ma się na uwadze fakt, że lasy to trudne dla człowieka tereny. Powinny być utrzymane w spokojnej tonacji barw, jako że maskujące kolory mają ogromne znaczenie podczas polowań - zwierzyna nie będzie w stanie od razu dojrzeć myśliwego. Na dodatek, warto zadbać też o to, by ubrania były wyposażone w kieszenie, konieczne do schowania jakichkolwiek drobiazgów, które są konieczne w czasie polowania.

W trakcie zimy, przede wszystkim należy pomyśleć o bieliźnie termicznej i ocieplaczach, które także można odszukać w propozycji sklepów myśliwskich. Polowania często trwają
broń
Napisał: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com
bardzo długo, jako że zwierzynę należy wytropić, z tego powodu stosowne ocieplenie ciała jest znaczące. Do takiego marketu może zajrzeć rzeczywiście każdy, a co się z tym łączy, należy sprawdzić, czy nie znajdziemy tam niczego dobrego, co może nam się sprawdzić podczas wędrówki do lasu, lub w czasie biwaku, który ma się odbyć pod namiotem. Jest tam rzeczywiście wiele niezbędnych rzeczy, które mogą nam pomóc przetrwać noc w głuszy i zagwarantować sobie odpowiednią obronę przed zwierzętami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-02 11:16:32
Tagi: ubrania, lasy, Kolor, BIWAK