Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Kamery dla poszukujących przygód

Aktywność fizyczna to niezbędny element zdrowego stylu życia. Sport to zdrowie, a jego uprawianie pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie fizycznie i psychicznie. Rower, górskie wycieczki, narty, snowboard - bez względu na porę roku warto być aktywnym!

Wakacyjna pora szczególnie pozwala uzupełnić zapotrzebowanie na adrenalinę. Poza tym, wraz z postępem technologicznym jesteśmy w stanie zatrzymamy na dłużej swoje niezwykłe ewolucje, mając szansę pochwalenia się nimi przed bliskimi. Dziś, w sieci znajdziemy kilka ciekawych modeli kamer, które pozwalają na komfortowe filmowanie. Jeszcze nie tak dawno musieliśmy obmyślać plan na użycie tradycyjnej kamery.

Te jak wiemy, nie posiadały specjalnych mocowań, natomiast przy kontakcie z wodą groziło im całkowite zniszczenie. Producenci elektroniki użytkowej spostrzegli zapotrzebowanie na tzw. kamery sportowe i „zasypali” nas narzędziami dla entuzjastów adrenaliny.

GoPro Hero 4
Napisał: Dave Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od kilku lat wielkim powodzeniem wśród fanów surfingu czy jazdy na rowerze cieszą się kamery GoPro, które pozwalają na swobodne utrwalanie ewolucji. Udoskonalona kamera GoPro HERO 4 Silver pozwala na rejestrowanie wideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć zdjęć z prędkością do 30 na sekundę.Kolejnym sprzętem godnym bliższego poznania jest Sony HDR-AS100 ((polecany sklep)), która zdumiewa doskonałą jakością wykonania oraz rewelacyjną jakością obrazu. Kamera robi również zdjęcia, pojedyncze lub cykliczne. Idealnie sprawdza się podczas rowerowych wycieczek czy za sprawą wodoodpornego pokrowca - w trakcie kąpieli morskich.
GoPro
Napisał: John Biehler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Elektroniczne sprzęty to w obecnych czasach stały element kolekcji prezentów przeznaczonych dla dzieci i dorosłych. Ich powodzenie stale wzrasta, a co roku pojawiają się ciekawe nowsze modele, jeszcze lepsze od poprzedników. Kamera sportowa (siatkasportowa.pl) to gadżet, który z całą pewnością nie wyląduje na dnie szafy.

Dzięki odpowiednim akcesoriom mamy możliwość zamontowania jej do kasku, kolejki linowej, kijka do nordic walkingu lub spacerówki dziecka. Takie eksperymenty to naprawdę dobra zabawa, dzięki której zarejestrujemy ciekawe chwile i spojrzymy na otaczającą nas przestrzeń z innej perspektywy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-06 14:15:02
Tagi: kamera, rower, prezent, eksperyment, 4K