Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Gdzie i jak da się dziś oglądać ulubione filmy, jakie będą na to możliwości technologiczne.

Filmy to jedna z najbardziej popularnych rozrywek w naszych czasach, widać to zresztą bardzo dobrze sprawdzając statystyki sprzedanych telewizorów czy liczbę klientów w kinach. Wychodzą rzecz jasna temu na przeciw filmowi producenci, i co roku powstają coraz to nowe przeboje, z coraz bardziej wymyślnymi efektami wizualnymi.

Filmy Blu-ray
Napisał: Fachstellen für Öffentliche Bibliotheken NRW
Na podstawie: http://www.flickr.com
Filmy oglądać obecnie można na różne sposoby, współczesny miłośnik dobrego kina ma możliwości, o jakich trzydzieści lat nawet się nie śniło. Przede wszystkim ogromnie popularne nadal są kina, chociaż w pewnej chwili mogło się wydawać, że ich koniec jest blisko. Lecz wielu ludzi dostrzega zaletę oglądnięcia filmu w bardzo dobrej jakości dźwięku i obrazu, więc w przypadku wielu produkcji sale kinowe są wypełnione po brzegi. W dużym stopniu się do tego przyczyniły filmy 3D - - które dzięki ubraniu odpowiednich okularów umożliwiają odbieranie obrazów w trójwymiarze. Bardzo szybko zdobyły one bardzo dużą popularność i obecnie praktycznie każde z większych kin umożliwia również oglądanie największych hitów nakręconych taką techniką.

Jeszcze do niedawna ogromną popularnością cieszyły się wypożyczalnie, w jakich można było pożyczyć filmy DVD - - na jeden lub kilka dni. Niewielu wtedy przewidziało, że i one w której chwili stracą zupełnie znaczenie, obecnie nawet w dużych miejscowościach trudno będzie znaleźć miejsce, w którym coś by można było pożyczyć.

Jeżeli po przeczytaniu powyższego postu wciąż masz jakieś pytania, to sprawdź dodatkowo to ważne opracowanie (https://www.touchofart.eu/galeria/Maksymilian-Novak-Zemplinski/) - są tam analogiczne treści.

Na pewno się przyczyniły do tego dwa zjawiska, to znaczy rozwój internetu i coraz większa propozycja kablówek. Kablówki w pewnej chwili zaczęły proponować coraz większą liczbę filmów, w tym również filmy dokumentalne, ale ich dużym plusem jest to, że żeby wypożyczyć film to nie trzeba wychodzić z domu, wszystko można zrealizować przy pomocy pilota.

A że ludzie nie lubią się wysilać, to taka forma od razu im przypadła do gustu. Lecz jeszcze bardziej namieszał w tym wszystkim internet, dzisiaj bez najmniejszego problemu można oglądać w zasadzie wszystko, co będzie się chciało, w tym również filmy dla dzieci. Przeważnie ludzie to robią używając nielegalnych serwisów, które pozwalają na darmowe oglądanie filmów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-08 16:01:00
Tagi: pilot, efekty, jakość, bezpłatne