Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Ramki na zdjęcia w okazyjnych cenach.

W naszym sklepie online największa w naszym kraju oferta ramek z drewna, z plastiku, skórzanych, antyram itp. Oferujemy ramki na zdjęcia, dyplomy, prace artystyczne i wiele innych. W chwili obecnej oferujemy w okazyjnych cenach, następujące ramki na zdjęcia:

RAMY Z DREWNA ZWYKŁE - stworzone całkowicie z drewna; dostępne w czterech kolorach do wyboru - naturalnym brązie, kasztanowym, ecrue oraz czarnym; w sprzedaży z zawieszkami w pionie i poziomymi.

RAMKI DREWNIANE ARTYSTYCZNE - w całości stworzone z drewna; ramy dostępne w odcieniach ecrue, brązu, czerni - przecierane, lekko bielone; artykuł wykonany współcześnie, celowo postarzony - na tym polega cały jego urok; ramki te dodadzą luksusu i stylu każdemu pomieszczeniu.

RAMKI ZE SZKŁA - w całości wykonane ze szkła; magia tego materiału pozwoli nadać niezapomnianym chwilom i ważnym dla nas osobom, szczególnego uroku i charakteru; struktura ram, składa się z 2 szklanych powierzchni, umożliwiających wsuniecie między nie 1 lub 2 zdjęć.RAMKI ZE SKÓRY - wytworne ramy do zdjęć z ciemnobrązowej skóry ekologicznej przeplatanej zamszem i jasnymi przeszyciami; za sprawą przymocowanym podstawkom można je postawić na komodzie czy biurku; kolor produktu w świetny sposób eksponuje fotografie zrobione w sepii lub klasyczne czarno-białe. RAMKI GIPSOWE - dostępne w 4, uroczych pastelowych barwach: żółtym, pudrowym różu, niebieskim i seledynowym, dzięki nim najwspanialsze momenty z życia zostaną zatrzymane, postawione na komodzie albo powieszone na ścianie w dekoracyjnych ramach z trójwymiarowym wzorem róży; artykuł wykonany jest z wapnia i trwałego - polyresinu (żywicy), używanej w rzeźbiarstwie i przy produkcji mebli dekoracyjnych.

RAMKA PLASTIKOWA - piękna, pomysłowa ramka na ścianę, wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym, o kształcie serca; przyjemna dla oka pastelowa kolorystyka; ramka bardzo oryginalnie prezentuje się w każdym wnętrzu.

MULTIRAMKI - to specjalne zestawy ramek na fotografie, które przy odpowiednim ułożeniu zdjęć tworzą spójną całość - najciekawsze modele.

Jeśli czytany tekst kompletnie Cię wciągnął, to zobacz odmienny oryginalny serwis www (https://scenariuszzycia.pl/wibracja-imienia/), który także posiada pokrewne informacje na omawiany temat.

Świetnym pomysłem jest takie ułożenie fotografii, aby relacjonowały one istotne wydarzenia z życia - takie jak urodziny lub święta; można kupić gotowe zestawy lub ułożyć swój indywidualny i niepowtarzalny wzór.
Polecamy ozdobne ramki na zdjęcia do każdego wnętrza. Przy zamówieniu proszę wpisać kolor i producenta ramki. Dbamy o to by nasze artykuły były najlepszej jakości i w idealnym stanie dotarły do klienta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-26 10:50:50
Tagi: styl, szablon, produkcja, biurku