Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Najczęściej kupowane towary dla pupili ostatnich czasów

Sporo osób posiada zwierzęta w domu. Wprowadzają one przyjemną aurę do lokum, krzątają się po przestrzeni i zabawiają dzień. Żeby o nie przyzwoicie dbać, należy sprawiać im niekiedy radość. Możemy to zdziałać przez uczesanie go dobranym grzebieniem lub karmienie go smaczną karmą.

yorki
Napisał: Alan Light
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zakupując grzebień dla yorka spotkamy się z licznymi modelami, jednym z nich są towary z drewnianymi igłami. Mają one na celu zapobiec bolesnemu ciągnięciu okrywy włosowej. Nie podrażniają skórki zwierzęcia, zapewniają mu przyjemny masaż. Jest to równolegle najbezpieczniejsze narzędzie do rozczesywania splątanego włosa. Kosztuje nieco ponad 100 złotych. Szczotka mieszana z włoskiem nylonowym i plastikowym tymczasem rozczesuje kłaki, wyrzuca martwy włos, wygładza sierść. Ofiarowana do każdego wariantu sierści zdobywa coraz to większą popularność. Możliwe, że zważywszy na cenę, albowiem waha się ona w obrębie dwudziestu złotych. Kolejnym modelem sprzętu do rozczesywania jest dwustronny grzebień dla yorka - grzebień dla yorka, świetny do eliminowania zwiotczałych włosów i brudu. Usprawnia ukrwienie skóry, prowokuje mieszki włosowe, rozprowadza naturalne wydzieliny ochronne włosa, niezbędne dla jego zdrowego i pierwszorzędnego stanu i wyglądu. Koszt tego typu towaru to z grubsza 50 złotych. Kolejnym bardzo znaczącym pierwiastkiem w funkcjonowaniu naszego psa jest karma. To ona ma dać mu siłę na rozrywkę i figle. Ma dodatkowo za zadanie uświetnić go w witaminy i minerały niezbędne do egzystowania. Doskonałym rozwiązaniem jest bosch karma dla psa, wyrabiana w wersjach tak samo dla młodych jak i starszych zwierzaków. Przykładowo Bosch Adult jest zbilansowanym pożywieniem dla każdego dorosłego psa (zobacz ortopedyczne legowisko dla psa Dog Design) o statystycznej aktywności, zawierającym sporadyczne zestawienie mięsa jagnięcego i lekkostrawnego ryżu.

Karma ta posiada wyważony stosunek elementów energetycznych i białe. Znajdujący się w formule karmy wyciąg z małży, zapobiega problemom związanym z nadwagą, obciążeniem kości i stawów. Do karm Bosch wykorzystywane są wyłącznie wyjątkowo wyselekcjonowane elementy i surowce (m.in. drób, jajka, mięso wołowe, mięso jagnięce, wielorakie jarzyny i zboża), jakie pozostały przetworzone w dokładnym procesie obróbki w wyborną, perfekcyjnie zbilansowaną a także doskonale strawną karmę dla psa. Mięsne komponenty karmy spełniają wymagania żywienia dla ludzi. Koszt wyrobu to mniej więcej 100 zł za opakowanie 15 kg.

Psiak
Napisał: Eselsmann™
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pragnąc, żeby nasz czworonóg był radosny i krzepki, dobrze jest go pielęgnować tak dobrze, jak tylko jesteśmy w stanie. Stosując grzebień dla yorka jesteśmy w stanie nie wyłącznie rozczesać czworonoga do ładu, ale też zapewnić mu niebagatelny masaż. Natomiast Bosch karma (zobacz: karma orijen) dla psa uzupełni niedostatki witamin i będzie smakować jak żadna inna. Powinno się zainwestować w swoich pupili, bo jeśli będą radosne, to my też.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-01 16:31:46
Tagi: masaż, włosy, szczotki