Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Aktualna oferta klubów pięściarskich skierowana do wszystkich

Boks kojarzony jest z bezwzględnością. Z reguły wyobraża się je jako konfrontację dwóch brutali, którzy chcą uczynić krzywdę osobie z którą rywalizują. W takiej konfrontacji nie liczy się przeciwnik, ale zwycięstwo. Bezwzględność i siła biorą górę nad zasadami i techniką walki. Czy tak należy rozumieć boks? Otóż nie. Okazuje się, że nie jest to sport wyłącznie dla brutali i kryminalistów. Ostatnio niektóre profesjonalne kluby pięściarskie wyszły z ofertą dla każdego, dla kogo sport i rekreacja są istotnymi dziedzinami życia. Każdy więc, kto chce poprawić kondycję i nauczyć się sztuki walki w celach obronnych, może pójść na trening pod okiem profesjonalnych trenerów.
trening boks
Napisał: Ibere Romani
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pomysł otwartych treningów w klubach sportowych zrodził się pierwotnie w Stanach Zjednoczonych. Tam wiele sal bokserskich, tak zwanych gymów, jest otwartych dla zwykłych ludzi, którzy nie myślą o profesjonalnej bokserskiej karierze. I faktycznie wielu ludzi z tej możliwości korzysta.

Podobne dane są tu - więcej zobaczysz na stronie (https://motoargo.pl/), którą też warto zobaczyć. Naturalnie jeśli taka problematyka jest według Ciebie godna uwagi.

Przykładem takiego stanu, gdzie jest powszechna taka praktyka , jest Teksas. Tam na ćwiczenia bokserskie z profesjonalnym instruktorem przychodzą praktycznie wszyscy (to się zawsze przyda: dowiedz się więcej na ten temat). Bez względu na status materialny czy wykształcenie.

trening bokserski
Napisał: Ibere Romani
Na podstawie: http://www.flickr.com
Boks daje możliwości upustu energii i emocji po trudach dnia czy nawet życia. Po uiszczeniu należności, tak jak na siłowni można chodzić na ćwiczenia, gdzie pod okiem profesjonalnego instruktora pracuje się nad techniką bokserską. Dodatkowym walorem takich treningów jest fakt, że nierzadko prowadzi je powszechnie znany trener, który wykształcił niejednego mistrza świata. W Polsce też istnieje możliwość przebycia takich treningów pod okiem fachowca. Zobacz: .Profesjonalny instruktor będzie pracował nad techniką i kondycją. Można w czasie sesji treningowej poczuć się jak zawodowy pięściarz. I nie ma konieczności wejścia do ringu i stoczenia pojedynku z innym zawodnikiem. Bez wątpienia poznanie techniki bokserskiej przyda się w codziennym życiu, gdyż ulica przestała już być bezpieczną. Zawodnik przekona się także, że w pięściarstwie nie liczy się tylko agresja, a umiejętności techniczne znaczą o wiele więcej niż się wydaje. Zaleca się więc trenować, bo sport (sprawdź mega ofertę Matchpoint www.matchpoint.com.pl) amatorski to zdrowie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-08 13:09:31
Tagi: trener, instruktor, bokser