Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Kamery IP, zadania i możliwości

Kamera internetowa to obecnie standardowe wyposażenie laptopa. I trudno mieć coś przeciwko, ponieważ kamera internetowa zapewnia nam masę możliwości. Cóż jednak mają zrobić właściciele starszych modeli laptopów lub komputerów stacjonarnych? Mianowicie w bardzo przystępnej cenie mają możliwość, aby nabyć zewnętrzne urządzenie podłączane do portu USB. Zwłaszcza, że kamery internetowe naprawdę ułatwiają nam życie .

kamera
Napisał: Joe Kunzler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przede wszystkim, umożliwiają nam szybki kontakt członkom rodziny, znajomym a nawet partnerom biznesowym. Mając kamerę, możemy także pobierać lekcje języka obcego. Nieważne jest miejsce w którym przebywamy: dom, praca czy kawiarnia. Najważniejsze jest tylko, byśmy posiadali połączenie z internetem i...kamerę. To wielka oszczędność czasu oraz finansów.Czy jest jakieś wyjście z sytuacji w której w mieszkaniu w jednym z pokoi dziecko oddaje się zabawie lub odbywa popołudniową drzemkę, a rodzice mają zamiar oddać się swym obowiązkom w drugim? Kamera IP okaże się znakomitym rozwiązaniem. Rozwiązania IP zapewniają dostęp do przekazu wideo na żywo w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie. Teraz nie musimy już martwić się, że podczas nieobecności przeoczymy pierwsze kroki maluszka.

W celu nabycia kamery, dobrym pomysłem będzie odwiedzić dobre sklepy internetowe z akcesoriami komputerowymi (Kamery IP). A tych nigdy nie za wiele, jeśli zależy nam na modernizacji posiadanego sprzętu. Kamery, karty graficzne, np. GeForce GTX 750, dyski twarde czy karty pamięci – karta CF to elementy poprawiają pracę naszych urządzeń.

Pojemna karta pamięci do urządzeń mobilnych
Napisał: TRANSCEND
Na podstawie: TRANSCEND
Podaliśmy jedynie mały fragment możliwości kamer internetowych, a więcej - popularna strona. Dyskretne kamery IP mogą nie tylko przekazywać obraz, ale także dźwięk czy obserwację w zupełnej ciemności. Dodatkowo, ich obsługa jest niezwykle prosta. Za 200-300 złotych potrafimy zorganizować system monitorowania korytarza na klatce schodowej, na której np: ktoś niepowstrzymanie maluje ściany, nadzorować miejsca parkingowe lub garaż. Bez wątpienia uchroni nas to przed ”wizytą” intruzów.

Jak nietrudno zauważyć, kamerę internetową można wykorzystać na wiele sposobów. A Ty? Jaki masz pomysł na założenie swojej kamery IP?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:25:07
Tagi: oszczędność, akcesoria, system