Magic Traders

Dobrej zabawy!!

September 2015 archive

Organizacja wesela to dużo obowiązków, musimy pamiętać o wielu kwestiach, między innymi o muzyce

Taniec pary młodej
Napisał: Katsu Nojiri
Na podstawie: http://www.flickr.com
czas bycia narzeczeństwem lub zwyczajnego "chodzenia" ze sobą przeciąga sięczasami w nieskończoność.Zakochani bez entuzjazmu myślą o czymś na całe życie, a taką jest myślenie o stworzeniu rodziny. Dlatego też, gdy zapominane dotychczas milczeniem pytania o sakrament małżeństwa, doczekają się w końcu konkretnej odpowiedzi, rusza się cała machina związana z zrobieniem tej ważnej imprezy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-30 16:11:34
Tagi: uroczystości, wesele, ślub, Zespół

Postęp własny w podeszłym wieku - fascynujące zajęcia dla seniorów

hobby - fotografia
Napisał: marielinden4
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego ile mamy lat wskazane jest cały czas dbać o swój rozwój osobisty. Można to czynić przez nabywanie dodatkowej wiedzy, uczenie się nowych rzeczy lub podnoszenie swoich kwalifikacji. Rozwój osobisty jest niesłychanie ważny w życiu każdego człowieka, bowiem nadaje mu sens. Uczenie się i rozumienie nowiuteńkich rzeczy korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, i także na nasze zdrowie, szczególnie jeżeli jest to coś, co lubimy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 12:11:48
Tagi: zdrowie, nordic walking, oferta, wiek

Gdy pragniemy trenować kung fu Warszawa zaoferuje nam parę szkół

karate
Napisał: Chris vT
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy wpisani na jakieś ćwiczenia, albo mamy jakieś spotkania odbywające się w grupie, to będziemy mieli świadomość, że nawet przy brzydkiej pogodzie, gdy człowiekowi nic się nie chce, będziemy posiadali dostateczną stymulację, żeby wyjść z domu. Przez to właśnie tak ważne jest to, by wpisać się na jakieś spotkania, na których będziemy dyskutowali o tym co nas interesuje, lub aby zapisać się do jakiegoś klubu sportowego i poćwiczyć troszkę nad własną sylwetką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-01 13:41:35
Tagi: dziecko, sport, Energia