Magic Traders

Dobrej zabawy!!

October 2015 archive

Wypoczynek w siodle

jazda konna
Napisał: Shannon Veerkamp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli chcielibyśmy zaszczepić w naszym dziecku tego typu wartości jak cierpliwość i wytrwałość przy dążeniu do celu, to musimy zapisać je na jakieś zajęcia sportowe. A jeżeli chcemy dodać do tego pewną jedność z naturą i miłość do innych stworzeń, to wtedy na sto procent perfekcyjną opcją okaże się nauka jazdy konnej. To idealne rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Nawet, jeżeli nasze dziecko jest krnąbrne i nie chce nas słuchać, to faktycznie dobrze wziąć pod uwagę rozładowanie w jakiś sposób jego nerwów i w tego typu sytuacji też nauka jazdy konnej okaże się dobrym pomysłem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-28 12:16:24
Tagi: dziecko, sport, nauka, koń, lekcja

Jak kupić cztery kółka i na tym nie stracić, czyli kilka porad dla kupujących

opony samochodowe
Napisał: EveryCarListed P
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rynek fabrycznie nowych samochodów w Polsce jest dość niewielki w zestawieniu z innymi krajami Unii Europejskiej daleko nam pod tym względem do Niemiec, gdzie nowych samochodów kupuje się kilka razy więcej. Nic dziwnego, przecież niewiele osób może sobie pozwolić na zakup auta prosto z salonu. Dlatego wyraźnie większy jest rynek samochodów używanych. Ale jak kupić używane auto, aby na tym nie stracić?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 15:53:33
Tagi: Auto, Kupno, ceny

Recepta na rozbudowanie masy mięśniowej. Co wpływa na efektywność ćwiczeń kulturystów?

filmy motywacyjne
Napisał: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które systematycznie uprawiają sporty, zapewne mają na uwadze, jak poważne znaczenie ma właściwa motywacja i regularne ćwiczenia. Chociaż samo zainteresowanie dyscyplinami sportowymi świadczy o naszym bardzo dużym zaangażowaniu, powinniśmy pomyśleć co jeszcze może wpłynąć na skuteczność ćwiczeń. Sądząc po rezultatach, jakie osiągają sportowcy, niewątpliwie warto brać przykład z kulturystów, którzy cechują się ogromną aktywnością fizyczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 14:50:40
Tagi: program, mięśnie, kulturystyka