Magic Traders

Dobrej zabawy!!

October 2015 archive

Wypoczynek w siodle

jazda konna
Napisał: Shannon Veerkamp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli chcielibyśmy zaszczepić w naszym dziecku tego typu wartości jak cierpliwość i wytrwałość przy dążeniu do celu, to powinniśmy zapisać je na jakieś zajęcia sportowe. A jeżeli chcielibyśmy dodać do tego jakąś jedność z naturą i miłość do innych stworzeń, to wtedy na pewno idealną opcją będzie nauka jazdy konnej. To świetne rozwiązanie dla wszystkich. Nawet, jeśli nasze dziecko jest niepokorne i nie chce nas słuchać, to faktycznie warto pomyśleć o rozładowaniu jakoś jego agresji i w tego rodzaju sytuacji również nauka jazdy konnej okaże się dobrym pomysłem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-28 12:16:24
Tagi: dziecko, sport, nauka, koń, lekcja

Jak kupić cztery kółka i na tym nie stracić, czyli kilka porad dla kupujących

opony samochodowe
Napisał: EveryCarListed P
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rynek fabrycznie nowych samochodów w Polsce jest dość niewielki w zestawieniu z innymi krajami Unii Europejskiej daleko nam pod tym względem do Niemiec, gdzie nowych samochodów kupuje się kilka razy więcej. Nic dziwnego, przecież niewiele osób może sobie pozwolić na zakup auta prosto z salonu. Dlatego wyraźnie większy jest rynek samochodów używanych. Ale jak kupić używane auto, aby na tym nie stracić?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 15:53:33
Tagi: Auto, Kupno, ceny

Recepta na rozbudowanie masy mięśniowej. Co wpływa na efektywność ćwiczeń kulturystów?

filmy motywacyjne
Napisał: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które z zamiłowania uprawiają sporty, zapewne zdają sobie sprawę, jak wielkie znaczenie ma właściwa motywacja i regularne ćwiczenia. Chociaż samo zainteresowanie sportem świadczy o naszym wielkim zaangażowaniu, powinniśmy zastanowić się co jeszcze jest w stanie wpłynąć na skuteczność ćwiczeń. Biorąc pod uwagę efekty, które osiągają sportowcy, zdecydowanie warto brać przykład z kulturystów, którzy cechują się intensywną aktywnością fizyczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 14:50:40
Tagi: program, mięśnie, kulturystyka