Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Wypoczynek w siodle

Jeżeli chcemy zaszczepić w naszym dziecku takie wartości jak cierpliwość i wytrwałość przy dążeniu do celu, to powinniśmy zapisać je na jakieś zajęcia sportowe. A jeśli chcemy dodać do tego jakąś jedność z naturą i zamiłowanie do innych stworzeń, to wtedy na sto procent idealną opcją będzie nauka jazdy konnej. To idealne rozwiązanie dla każdego. Nawet, kiedy nasze dziecko jest niepokorne i nie chce nas słuchać, to faktycznie dobrze pomyśleć o rozładowaniu jakoś jego agresji i w takiej sytuacji również nauka jazdy konnej będzie dobrym pomysłem.


jazda konna
Na podstawie: flickr.com
Tak, więc gdy zaprowadziliśmy nasze dziecko na wiele zajęć sportowych i na żadnych mu się nie podobało, to możemy po prostu wybrać się z maluchem na zajęcia z jazdy konnej. Jeżeli my sami nie jeździliśmy, to również możemy pomyśleć o tym, żeby się zapisać na lekcję. Bo na naukę jazdy konnej nigdy nie będzie za późno. Poza tym wiele dzieci i rodziców spędzają wakacje w siodle, rodzice zabierają dziecko na turnus, gdzie będziemy mogli jeździć konno i to sprawia, że cała rodzina czynnie spędzi czas, co jest świetnym spoiwem rodzinnych relacji - www.patataj.com/oferta/obozykonne/kolonie-konne (www.patataj.com/oferta/obozykonne/kolonie-konne)na jazdę konną i zauważamy, że sprawia mu to mnóstwo zabawy, to powinniśmy pomyśleć o tym, by nasz maluch był w stanie w wakacje odrobinę bardziej poszaleć w siodle. Najlepsza będzie kolonia jeździecka. To nie tylko poprawa umiejętności jeździeckich, ale też nauczenie się samodzielności, bo nasze dziecko będzie musiało sobie dawać radę na obozie jeździeckim.


koń
Napisał: Jack_IOM
Na podstawie: http://www.flickr.com
To faktycznie świetna szkoła życia i znajomości, które będą z naszym dzieckiem przez wiele lat a może i na zawsze. Z tego powodu jeżeli chcielibyśmy dać dziecku ciekawy prezent na wakacje to zapytajmy je o to, co faktycznie lubi robić. Bo wiadomo, że super jest wziąć swojego smyka i wybrać się gdzieś na wczasy razem z dzieckiem, ale jeżeli nasz maluch będzie wolał jeździć konno cały dzień, to będzie to lepsza opcja, związana z kolonią jeździecką, bo kiedyś i tak będziemy musieli przeciąć tę psychiczną pępowinę. Oczywiście na początku będziemy się martwić o swoje dziecko, ale na takich koloniach opiekunowie wszystko mają pod kontrolą, więc na spokojnie nie trzeba się o wszystko zamartwiać. A po takich wakacjach w siodle nasze dziecię na sto procent będzie zadowolone i będzie dziękowało za to, że mieliśmy do niego tyle zaufania, że puściliśmy je samo na kolonię jeździecką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-28 12:16:24
Tagi: dziecko, sport, nauka, koń, lekcja