Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Gry w Internecie stają się coraz mocniej popularne

W obecnych czasach wiele ludzi bawi się grając w w przeróżne gry. A tych jest bardzo dużo. Ludzie szukają gier, które ich zaskoczą, wciągną zupełnie. Niektóre gry są spokojne a inne są szalone i nigdy nie wiemy, co będzie się działo. Wiadomo, że po dłuższym czasie gra może nas nudzić, ale w tym momencie na sto procent wyjdzie już następna częśćalbo podobna gra, która znowu okaże się dla nas numerem jeden.


gry na Xbox One
Napisał: Craighton Miller
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ciekawą grą dla części młodych użytkowników jest na pewno dreamfields. Jest to gra, która może przypominać niektóre istniejące gry, ale i tak wielu ludzi wybiera właśnie ją. To całkiem odmienny świat, który pozwala oderwać się od codziennych problemów. Zadaniem gracza jest ożywienie pastwisk, spotyka się ciekawe postaci i do tego wszystkiego grafika jest niesamowicie przyjemna. Można pograć w tę grę na wszystkich przeglądarkach. Nie musimy się niczym martwić w tym aspekcie. Dobrze, więc skorzystać z takich możliwości, jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy na gry, bo zakup gry to przeważnie koszt i trzeba sprawdzać, czy gra będzie chodziła na naszym komputerze. A tak, przy grze dreamfields wystarczy odpalić komputer, połączyć się z Internetem i rozpocząć grę. Zobacz: .

Gra dla starszych graczy

Jest wiele gier, które dają możliwość, żeby grać w nie w sieci. To sprawia, że nie musimy za nie płacić. A to sprawia, że te gry stają się coraz bardziej powszechne. Poza tym wielu ludzi stawia na gry dla graczy mających więcej niż 16 lat, bo wiadomo, że będą bardziej zaskakujące.

Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji na omawiany temat, kliknij na ten odnośnik tutaj (https://lemans.pl/cennik/), a odnajdziesz tam dużo interesujących informacji.

Do takowych możemy zaliczyć przykładowo grę big bang empire. Jest to gra wiążąca się z erotycznym półświatkiem. Fabuła kręci się wokół stworzenia ciekawej postaci, która ma zostać super star w erotycznym świecie pełnym czerwonych latarń, pluszów i wszystkich innych akcesoriów, które kojarzą się z domami uciech. Gra jest stworzona w dość ironiczny sposób, więc jeżeli liczymy na jakąś poważną grafikę, to zdecydowanie nie w takim kierunku poszli twórcy. Więcej tutaj: artykuł.


Gra Grand Theft Auto 5
Napisał: agito.pl
Na podstawie: agito.pl
To bardziej gra , która pozwala się pośmiać i odprężyć, więc warto ją sprawdzić. Może uda nam się rozkręcić klub ze striptizem i kupimy sporo ciekawych ciuszków i wiele innych gadżetów. Główny bohater, czyli my może też bawić się w produkcję erotycznych filmów, co też okazuje się interesującym wątkiem w grze, jednak by opisać wszystkie możliwości najsensowniej samemu w nią zagrać i stwierdzić, czy to gra dla nas czy nie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-21 10:10:09
Tagi: grafika, gry, bohater, postać