Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Niesztampowe pomysły na podarki, przykłady

Kiedy chcemy zrobić naszemu znajomemu naprawdę oryginalny upominek, to pożegnajmy się z gadżetami, które wszyscy mają na wyciągnięcie ręki. Postarajmy się o coś ciekawszego. Idealnym pomysłem jest lot paralotnią. Tego typu „lotne” atrakcje na pewno będą czymś co osoba obdarowywana będzie długo pamiętała. Dziś w różnych miejscowościach można kupić taki lot, trzeba tylko się rozejrzeć i mamy pewność, że jubilat będzie miał wspaniałą urodzinową niespodziankę.
lot paralotnią
Napisał: Photographer Sergy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fajnie taki upominek podarować osobie, która nie miała jeszcze okazji latać na paralotni. Taki pierwszy lot, kiedy człowiek unosi się w powietrze i czuje powiew wiatru na twarzy i na dodatek może patrzeć na widoki widoki, na pewno będzie długo w jego wspomnieniach. Sprawdź !

Coś, czego nie da się zapomniećlot paralotnią w górach
Napisał: weisserstier
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli chcesz zrobić komuś prezent, nawet nie z jakiejś okazji możesz zawsze wybrać jakąś podniebną atrakcję. Bardzo interesującym pomysłem jest paragliding. Wiadomo, że muszą znaleźć się osoby, które będą pełne obaw, ale naprawdę nie ma się, co zamartwiać. Loty odbywają się tylko , gdy warunki na to pozwalają. Dodatkowo przed lotem są robione zajęcia, takie wprowadzenie do zasad bezpieczeństwa. Trzeba też mieć cieplejszą kurtkę i czapkę, żeby po prostu nie martwić się tym, że jest nam zimno a jedynie podziwiać piękne widoki. To rzeczywiście świetny pomysł na zaskoczenie znajomego czymś ekstra.

Jeśli kiedyś marzyłeś o tym, by zostać policjantem…

Jeśli chcemy kupić komuś naprawdę super prezent to można pomyśleć o szkoleniach paralotniowych. Znamy ludzi, którzy dają nam zaproszenie na urodziny, czy imieniny, więc będziemy wiedzieli, czy kurs szkolenie paralotniowe odpowiednim pomysłem na prezent. Zakup szkolenia paralotniowego to oplata za wynajęcie pralotni, kasku i uprzęży do latania jak też instruktora. Na stokach możemy kupić karty podarunkowe właśnie z szkoleniem paralotniowym.

Czy z przeczytanego tego tekstu udało Ci się wywnioskować coś ciekawego? Jeżeli tak, to zgłąb pozostałe informacje tu (https://e-militaria.pl/spodnie-23) - zapewne wciągną Cię całkowicie.

Można kupić komuś pojedynczą lekcję albo nawet kilkanaście lekcji wszystko zależy od tego, jakimi środkami dysponujemy. A nawet, gdy solenizant nigdy nie mówił, że chce nauczyć się latać, to jedna lekcja każdemu sprawi ogromną radość. Bo najfajniejsze prezenty, to te, które nas zaskakują jak ten .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-21 10:10:11
Tagi: kurs, Prezenty, imieniny, loty