Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Dlaczego strój oraz buty posiadają tak duże znaczenie w czasie uprawiania sportu? Gdzie nabywać sportowe ciuchy?

Ażeby uprawiać sport bezpiecznie oraz wygodnie ważny jest odpowiedni ubiór i buty. Różne sporty posiadają bardzo różne wymagania. O czym pamiętać kupując strój sportowy?
Bieganie to ostatnimi czasy niezwykle popularny sport.

Widzimy na ulicach
bieganie
Napisał: Stewart Chambers
Na podstawie: http://www.flickr.com
miast oraz w parkch z roku na rok coraz więcej ludzi uprawiających taki sport. Pewnie w żadnym innego rodzaju sporcie buty sportowe nie mają aż tak dużego znaczenia, jak tutaj. To ważna część ubioru, od której zależy także nasze zdrowie. Niewłaściwie dopasowane buty, to większe ryzyko kontuzji, dlatego dobrze jest poświęcić trochę czasu na ich wybranie. W różnych sportowych sklepach stacjonarnych z pewnością pracują osoby szkolone do tego, by doradzić najlepszy wybór. W sklepach takich mogą oni zmierzyć i sprawdzić na przykład, na którą stronę w większym stopniu kładziemy nacisk w czasie biegu. Pod tym kątem też dobierane są buty sportowe - więcej na stronie www. Warto wiedzieć, że sklep internetowy danej sieci może zaoferować dowóz butów do domu, jeśli przykładowo decyzję o ich kupnie podjęliśmy już z przekonaniem, po przyjściu do domu. To bardzo wygodny sposób robienia zakupów.
pływanie
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


W ćwiczeniach w klubach fitness, jakie także stają się wciąż bardziej popularne, szczególnie wśród pań, bardzo ważny oprócz butów jest strój. Musi on być bardzo wygodny oraz elastyczny. Istnieje dużo różnego rodzaju zajęć, w związku z ogromną jego popularnością, każdego roku praktycznie pojawiają się jakieś nowe odmiany. Zajęcia z piłą, pilates, step, TBC czy wiele innych, gdzie ważne jest, aby nasz stój nie ograniczał nam ruchów. Firma Reebok wypuściła na rynek dość sporo serii ogromnie ciekawych ubrań do ćwiczeń. Chwalą je sobie osoby, które z dużą chęcią po nie sięgają. Nie tylko są wygodne, ale też bardzo stylowe.

Więcej:Odznacza je bardzo streetwearowy styl, z tego powodu doskonale się prezentują. Na basenie oczywiście najważniejszą rzeczą jest odpowiedni strój. Pływanie to też dający duże efekty sport, jaki wybiera coraz więcej ludzi.

Jeśli przypadły Ci do gustu treści tego wpisu, to do sprawdzenia (https://www.surfpoint.pl/blog/mewia-rewa-najlepszy-spot-nauki-kitesurfingu-polsce) jest też kolejna witryna, gdzie znajdziesz masę informacji na ten temat.

Nie powinno to dziwić, bo nie obciąża stawów, spalamy podczas pływania bardzo dużo kalorii oraz pływanie jest świetne na kręgosłup. Strój nie powinien ograniczać ruchów, ale też powinien być dokładnie dopasowany i wytrzymały. Należy zainwestować w dobry strój, abyśmy nie musieli za często wymieniać go na nowy. Zwrócić trzeba uwagę na jakość materiału, gdyż niektóre mogą się mechacić, co wygląda dość nieestetycznie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-16 13:12:31
Tagi: fitness, marka, pilates