Magic Traders

Dobrej zabawy!!

July 2016 archive

Czy interesuje nas ostre koło w rowerze? Rower single speed raduje się dość sporym zainteresowaniem

rower
Napisał: ruerto42
Na podstawie: http://www.flickr.com
Większość osób przyzwyczajona okazuje się być do przerzutek oraz do tego, że jak jedzie z górki, to nie powinna pedałować. Mimo wszystko coraz większym powodzeniem znów radują się rowery, w których ciągle powinno się pedałować, jeśli tylko kręcą się koła.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-13 13:56:14
Tagi: dom, rower, rowery

Sport dla maluchów – dlaczego dobrze jest dzisiaj zachęcać pociechy do częstszej aktywności fizycznej?

Zima, koń
Napisał: Aaron Jenkin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktywność fizyczna posiada istotne znaczenie dla ludzkiego zdrowia oraz sylwetki. Rodzice powinni próbować zachęcać pociechy do uprawiania sportu oraz przede wszystkim, wypracowywać w nich odpowiednie nawyki, które będą kontynuowane w dorosłym życiu. Na szczęście, dziś mamy do dyspozycji dużo ciekawych dyscyplin sportowych, z tego względu każda osoba będzie potrafiła znaleźć rozwiązanie, jakie przypadnie jej do gustu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-09 10:07:13
Tagi: sport, dzieci, aktywność

Z jakich powodów powinno się dbać o stan swojego zdrowia przez uprawianie różnych sportów.

pływalnia
Napisał: cotaroba
Na podstawie: http://www.flickr.com
Siedzenie przez cały czas, zarówno w pracy jak i później w domu sprawia, że coraz większa ilość osób ma problemy z nadwagą, spadkiem kondycji czy nawet najróżniejszymi chorobami. A przecież wystarczy tylko regularnie się ruszać, aby utrzymać całe ciało w odpowiedniej formie. Różnych form aktywności fizycznej jest naprawdę sporo, więc każdy bez problemów powinien coś odpowiedniego dla siebie znaleźć. Dużym zainteresowaniem cieszy się na przykład pływanie, szczególnie że baseny budowane są nawet w niewielkich miejscowościach, a w dużych miastach można ich znaleźć nawet kilkanaście. Pływanie ma ten duży plus, że nie wymaga jakiś wielkich nakładów finansowych. Typowy bilet powinien kosztować nie więcej niż kilkanaście złotych, a oprócz tego będzie potrzebny czepek pływacki, strój lub kąpielówki, klapki i ręcznik. No i rzecz jasna odrobinę chęci do tego, żeby się udać na basen, bo bez tego niestety nic się nie zrobi. Pływanie bardzo dobrze kształtuje sylwetkę, wzmacnia mięśnie pleców, i jest polecane w szczególności wszystkim, którzy dużo siedzą w pracy i domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-08 16:07:16
Tagi: czas, pływanie, koszt, strój