Magic Traders

Dobrej zabawy!!

July 2016 archive

Czy interesuje nas ostre koło w rowerze? Rower single speed raduje się dość sporym zainteresowaniem

rower
Napisał: ruerto42
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spora część osób przyzwyczajona okazuje się być do przerzutek i do tego, że jak zjeżdża z górki, to nie powinna pedałować. Mimo wszystko coraz znaczniejszym powodzeniem znów radują się rowery, w których zawsze potrzeba pedałować, gdy tylko obracają się koła.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-13 13:56:14
Tagi: dom, rower, rowery

Sport dla maluchów – dlaczego dobrze jest dzisiaj zachęcać pociechy do częstszej aktywności fizycznej?

Zima, koń
Napisał: Aaron Jenkin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktywność fizyczna posiada istotne znaczenie dla ludzkiego zdrowia oraz sylwetki. Rodzice powinni próbować zachęcać pociechy do uprawiania sportu oraz przede wszystkim, wypracowywać w nich odpowiednie nawyki, które będą kontynuowane w dorosłym życiu. Na szczęście, dziś mamy do dyspozycji dużo ciekawych dyscyplin sportowych, z tego względu każda osoba będzie potrafiła znaleźć rozwiązanie, jakie przypadnie jej do gustu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-09 10:07:13
Tagi: sport, dzieci, aktywność

Z jakich powodów powinno się dbać o stan swojego zdrowia przez uprawianie różnych sportów.

pływalnia
Napisał: cotaroba
Na podstawie: http://www.flickr.com
Siedzący tryb życia, zarówno w domu jak również i w pracy sprawia, że coraz większa ilość osób ma problemy ze zbyt dużą wagą, brakiem kondycji czy nawet najróżniejszymi schorzeniami. A przecież wystarczy ruszać się chociaż trochę, żeby utrzymać całe ciało w odpowiedniej formie. Różnych form aktywności fizycznej jest naprawdę sporo, więc każdy bez problemów coś odpowiedniego dla siebie znajdzie. Dużą popularnością przykładowo się cieszy pływanie, zwłaszcza że baseny budowane są nawet w niewielkich miejscowościach, a w większych miastach jest ich nawet kilkanaście. Sport ten ma ten duży plus, że nie wymaga jakiś wielkich nakładów finansowych. Typowy bilet kosztuje w okolicach kilkunastu złotych, a oprócz tego potrzebny będzie czepek pływacki, strój lub kąpielówki, ręcznik oraz klapki. No i rzecz jasna trochę chęci do tego, żeby wybrać się na basen, bo bez tego niestety nic się nie da zrobić. Pływanie doskonale modeluje figurę, poprawia siłę mięśni pleców, i jest bardzo zalecane wszystkim, którzy prowadzą siedzący tryb życia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-08 16:07:16
Tagi: czas, pływanie, koszt, strój