Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Regularna suplementacja kluczem do idealnej sylwetki

Każdy ma bzika na punkcie treningów w siłowni, które mają na celu zachować ciało w znakomitym stanie i przy okazji sprawić, iż będzie się żyło dłużej. Lecz jakie stosować suplementy, aby dopomóc w szybszym i skutecznym uzyskaniu pożądanego kształtu ciała?


Z pomocą przybywa marka Universal Nutrition, jaka sprzedaje jedne z najlepszych na świecie suplementy.


Złota statuetka
Napisał: Ulrich Peters
Na podstawie: http://www.flickr.com


W bogatej ofercie produktów firma Universal przedstawia wiele wysoko wyspecjalizowanych suplementów. Niektóre są proponowane początkującym, są to przygotowane przez specjalistów mieszanki, które wystarczy zalać wodą lub mlekiem, należą do nich tzw. gainery, czyli przygotowane mieszanki białek, węglowodanów, składników wspomagających rozrost masy mięśniowej oraz natlenienie mięśni. Dla bardziej doświadczonych użytkowników siłowni produkowane są zupełnie inne mieszanki, które nie będą miały na celu wzrostu masy mięśniowej, lecz w zależności od upodobań użytkownika, zwiększenie wytrzymałości mięśniowej lub mocy konkretnych partii mięśni. Ważne jest aby już na początku ścieżki do smukłej sylwetki albo pięknie eksponowanych mięśni zacząć brać kreatynę – Universal Creatine, która jest stanowczo jedną z najskuteczniejszych na rynku. Odżywki Universal do znalezienia na tej - Chcesz więcej informacji o universal shock therapy ? stronie internetowej. Kreatyna jest normalnie wytwarzana w naszej wątrobie, z tego powodu suplementacja kreatyną jest nieszkodliwa dla ciała. Dzięki dostarczeniu zwiększonej ilości owego związku pozwalamy mięśniom, a właściwie mitochondriom na wytwarzanie adenozynotrifosforanu, który jest ogólnie rzecz biorąc energią dla naszego ciała. Z tego powodu suplementacja kreatyną – Universal Creatine jest polecana każdemu, kto uprawia sporty wyczynowe. Oprócz tego polecamy picie produktu Universal Shock Therapy, który to jest tak zwaną „przedtreningówką”, z tego powodu należy spożyć go najpóźniej pół godziny przed wysiłkiem fizycznym.

Przeróżne wiadomości z reguły uaktualniają się z dnia na dzień - solidna treść za każdym razem się przyda. Mając zamiar się z nią zapoznać, kliknij w ten link - w nim wszystko dla Ciebie opisaliśmy.

Przedtreningówki mają różne składy, ale sposób działania mniej więcej identyczny, to jest przygotować organizm do zwiększonego treningu wytrzymałościowego albo siłowego.
Dopowiemy jeszcze na koniec, że jeśli szukacie odpowiedniego ubrania na trening Adidas wypuścił ostatnio we współpracy z zawodowymi kulturystami, specjalną serię odzieży treningowej. Trening Adidasa i creatine na masę znajdziesz na tym portalu - Szczegóły na


Silnie wierzymy w to, że rekomendowane przez nas produkty są najwyższej jakości i dają wspaniałe rezultaty, jeśli są stosowane systematycznie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-27 17:48:59
Tagi: system, ćwiczeń, produkt