Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Suplementacja dla początkujących kulturystów

Większość ludzi ma mylne rozumowanie na temat suplementacji. Niezwykle często zdarza się tak, że ludzie jeśli już układają dietę, to najprzód nabywają suplementy, zaś dopiero później zastanawiają się jak będą jedli.


A więc podkreślam, iż odżywki są jedynie dodatkiem do należytego żywienia każdego sportowca, a szczególnie kulturysty.


siłownie
Napisał: Dawn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z drugiej natomiast strony, są dodatkiem na tyle pomocnym oraz ważnym, iż warto poświęcić im oddzielny temat. Suplementacja stała składa się przede wszystkim z kompleksów witaminowo – minerałowych.

To użyteczne omówienie na pewno będzie dla Ciebie ciekawe, gdyż są tam wiadomości podobne do takich, które widzisz tu.

Jak zapewne wiadomo bez minerałów i witamin nie można poprawnie działać. Są sterownikami procesów metabolicznych odbywających się w naszych organizmach. Są to związki egzogenne, czyli takie, jakich nie możemy samodzielnie syntetyzować, więc powinniśmy przyjmować je razem z posiłkiem lub w formie tabletek. Przyjmować je najodpowiedniej tuż po śniadaniu. Powinniśmy rzecz jasna mieć na względzie, iż osoby czynnie uprawiające sport mają o wiele większe zapotrzebowanie na witaminy. Zaś jeśli nie dostarczymy odpowiedniej liczby pod kątem zapotrzebowania na te substraty, to można przyczynić się do osłabienia muskułów - czytasz o aminokwasach.


dieta
Napisał: scott
Na podstawie: http://www.flickr.com


malunek - sklep
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kolejnym elementem ciągłej suplementacji może być białkowa odżywka. Odżywki białkowe służą naszym mięśniom do zwolnienia katabolizmu jak też uzupełnienia bilansu proteinowego. Niekiedy dla przykładu po treningu są wyjątkowo celowe, dlatego że potrzebujemy wyłącznie tego składnika do budowania mięśni i to w szybkim tempie - .


BBCAA, a więc aminokwasy o drzewiastych ciągach są częstym składnikiem suplementów dla kulturystów.

Jeżeli pasjonuje Cię omawiana w tym artykule tematyka, zweryfikuj treść (https://sport-dog.pl/), którą prawdopodobnie również uznasz za pożyteczną.

Podawane razem z węglowodanami minimalizują ilość tkanki tłuszczowej, a równocześnie nie oddziałują na wydolność fizyczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-14 09:48:18
Tagi: dom, sport, cel