Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Zima faktycznie taka niedobra? Na pewno nie dla każdego. Ci co potrafią korzystać z jej uroków czekają na nią cały rok

W każdym roku znów to samo. Pory roku mijają bardzo szybko, lecz najintensywniej ulatuje lato, zaś ciągną i dłużą się miesiące zimowe i jesienne. Oczywiście, to jest nasze subiektywne odczucie, gdyż tak rzeczywiście klimat się ociepla i tak mamy coraz więcej ciepłych okresów w roku. Wystarczy popatrzeć na stare fotografie, jakie były zimy, jakie powodzie pozimowe.

Teraz częściej można przeżyć powódź letnią, a kiedyś jak już, to zwykle właśnie po śnieżnej zimie, gdy ogromne ilości śniegu zaczynały topić się. No i tak, wielu chciałoby, żeby ciągle było lato, ale nie wszyscy.

Wielu sobie nie wyobraża roku bez zimy, bez śniegu. Pamiętają te zimy, kiedy śniegu było bardzo mało, nawet w górach. Jeśli są ludzie, którzy będą narzekać, że lato jest zbytnio za krótkie, to oni mają „odchyl” w drugą stronę, potrzebują zimy z prawdziwego zdarzenia. Dlaczego? (Wyjazdy na zimę) Odpowiedź wydaje się mało skomplikowana, chociaż prawdą jest, iż dla każdego znaczy to trochę coś innego.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Napisał: Midland
Na podstawie: Midland
Większość ubóstwiających zimę z pewnością aktywnie z niej korzysta. Poprzedniego lata ogląda katalogi, gdzie są buty do snowboardu, wiązania snowboardowe, kaski, kijki i narty, rękawiczki, kombinezony i czapki. Zwykle korzystają z internetu poszukując frazy przykładowo „buty snowboard”. Niemniej, są też inni, którzy kochają zimowe miesiące, a wcale nie korzystają z zimowych szaleństw na nartach czy na snowboardzie. Da się ich sklasyfikować jako osoby preferujące chłodny klimat, śnieg i powietrze arktyczne. (Wyjedź z Snowmotion) Takie osoby na pewno by się odnalazły w Skandynawii.Bliżej im bowiem do klimatów rodem z Północy niż gorącego Południa. Wreszcie największa grupa jak lubi śnieg to tylko przez moment, a najlepiej, jak jest on na święta. To ludzie, którzy nie wyobrażają sobie, by w święta lub chociażby w zimę nie było ani trochę śniegu. (Polecamy wiązania snowboardowe) Może nie lubią zimy, ale sądzą, że to dość dziwne, jeśli w taką porę, jak zima nie pada śnieg. A Ty w jakiej jesteś grupie? A może w ogóle ten temat nie istnieje, gdyż po postu nie lubisz zimy i ten okres w roku mógłby dla Ciebie nie istnieć?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-18 14:03:09
Tagi: narty, kijki