Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Diety w dzisiejszych czasach nie są praktykowane wyłącznie przez osoby otyłe, ale także przez te, które interesuje dieta kulturysty i ciężki trening

Jeśli marzy nam się nie spadek wagi, a wzrost masy mięśniowej warto rozpocząć intensywne treningi na siłowni. Jednakże ćwiczenia powinny być wspomagane właściwą dietą, do której podejdziemy jak fachowcy.


dieta na masę 75 kg
Napisał: Schezar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dieta na masę 60 kg jest świetna dla kobiet, które chcą zacząć swoją historię z kulturystyką. Jeśli nasze treningi są wzmożone musimy podumać o tym, że posiłki powinny być częstsze, a małe dodatkowe info.

Uzupełniające wiadomości odnośnie niniejszego tematu też są emocjonujące - więcej pod wskazanym adresem. Kliknij zatem tu i zobacz, że to prawda.

Może być ich nawet pięć przez cały dzień. Najważniejsze, żeby spożywać dużo węglowodanów i białka. Zlokalizujemy je w takich produktach jak kasze, sery lub indyki. Ważna wydaje się także obserwacja naszego metabolizmu oraz możliwa zmiana diety, jeśli dostrzeżemy, że jemy za mało lub za dużo. Dieta na masę 60 kg powinna być ustawiona przez fachowca, który z chęcią dopomoże nam w osiągnięciu naszego celu.


dieta na masę 60 kg
Napisał: Javcon117*
Na podstawie: http://www.flickr.com


Natomiast dieta na masę 75 kg, to dieta, którą głównie zaleca się panom. Jej generalne założenia są takie same jak w diecie dla kobiet. Trzeba przyjmować częste i małe porcje jedzenia . Najważniejsze, żeby ta dieta składała się głównie z węglowodanów, które powinny stanowić aż 60% tego co spożywamy każdego dnia. Dieta na masę 75 kg ponadplanowo musi być wzmacniana suplementami.


Istotne, aby nie jeść zbyt dużej ilości tłuszczów. Jeżeli pragniemy posiadać piękne i wyrzeźbione mięśnie powinny być one stworzone z białka. Tylko w takim wypadku nasza postać nabierze wyglądu profesjonalnego kulturysty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:31:59
Tagi: gra, mięśnie, tłuszcz