Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Wszystkie najciekawsze atrakcje turystyczne w Wiśle, propozycja kwater i noclegów w tej miejscowości.

Województwo Śląskie ma bardzo dużo do zaproponowania turystom. Pomimo tego że Śląsk kojarzy się przede wszystkim z ogromną ilością kopalni, to jednak godzinę drogi w kierunku południowym położone są przepiękne góry, i kilka cenionych w całym kraju miejscowości turystycznych.

pensjonat
Napisał: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com
U podnóża Baraniej Góry, najbardziej znanego szczytu tamtego regionu, leży niewielkie miasteczko Wisła, zwana również perłą Beskidu Śląskiego. Wisła to miejsce, w którym przez wszystkie miesiące coś się dzieje. Ze względu na swoje położenie jest doskonałą bazą wypadową nie tylko do pozostałych miejscowości typu Szczyrk czy Ustroń, ale również na górskie szlaki, jakich w pobliżu jest całkiem sporo. Barania Góra była już wspominana, lecz w okolicy można również znaleźć dużo innych miejsc, które można zobaczyć. Pobliskie szlaki wręcz kuszą miłośników wędrowania po górach, na sporo mogą też liczyć rowerzyści - rowerowe trasy przeznaczone są zarówno dla bardziej zaawansowanych zawodników lubiących adrenalinę, ale także dla ceniących spokojną jazdę rodzin z dziećmi.Również zima to okres, kiedy do Wisły przyjeżdżają tysiące amatorów szaleństwa na śniegu. Na jej obszarze zlokalizowanych jest parę wyciągów narciarskich i snowboardowych, wiele wypożyczalni sprzętu i szkółki, więc będą tam mieli co robić i zaawansowani narciarze, i stawiający pierwsze kroki amatorzy. Jednak taka popularność tego miejsca wiąże się niestety z problemami z miejscami noclegowymi w niektórych częściach roku.

nocleg w pensjonacie
Napisał: Waldemar Jan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niektóre pensjonaty Wisła mają tak duże obłożenie, że nocleg trzeba w nich zamawiać kilka miesięcy przed przyjazdem, a podczas zimowych ferii albo wakacji szanse na znalezienie czegoś są praktycznie zerowe .

Zainteresował Cię nasz opis? Jeżeli tak, to wejdź do nowego zagadnienia i czytaj dalej zięba witamina d o tym, co bardzo Cię zajmuje.

Dlatego też planując urlop w Wiśle w okresie, kiedy będzie tam więcej turystów, koniecznie należy odpowiednio wcześnie pomyśleć o rezerwacji noclegu (adres do strony). W pozostałych częściach roku jest trochę lepiej, bo baza noclegowa tego miasta jest rzeczywiście ogromna, lecz i tak przyjazd z dnia na dzień może się skończyć tym, że pół dnia będzie trzeba poszukiwać miejsca do spania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-23 00:12:39
Tagi: zima, urlop, Szczyrk, szlaki, Barania Góra