Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Ekrany 83

Dziś, jeśli chcielibyśmy się wyróżnić powinniśmy wyszukać na to fajny sposób. Reklam w telewizji jest bardzo wiele. Niesamowicie dużo jest też bilbordów. I pewnie sporo jest telebimów. Ale, jeżeli chodzi o telebim to reklama na nim zawsze okaże się dobrym pomysłem. Dlaczego?
Otóż, telebim bardzo przyciąga uwagę (tak jak ten: telebim w słupsku na szczecińskiej). Bilbord owszem trudno przeoczyć, gdy zasłania połowę jakiegoś budynku, ale w końcu się do niego przyzwyczajamy i nie musimy nawet na niego
koncert
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
spoglądać, by przypomnieć sobie cóż tam na nim jest przedstawione, a z telebimami jest całkiem inaczej. Najczęściej wyświetlają się na nich reklamy kilku firm, przez co w sumie nigdy nie wiadomo czyją reklamę zauważamy. Dlatego jeżeli myślimy o reklamie, która wyróżni naszą firmę z tłumu, to warto pomyśleć o zakupie telebimu o odpowiedniej wielkości. A jeśli nie mamy funduszy na tego rodzaju wydatek to sprawdźmy, kto jest właścicielem już zamontowanych telebimów i dowiedzmy się ile kosztowałoby pojawienie się reklamy naszej marki na nich. Możemy sprawdzić parę ofert i postawić na tę , która będzie najbardziej nam pasowała. Nie jedynie pod względem kosztów, ale również związaną z lokalizacją telebimu. Trzeba zawsze, przy jakiejkolwiek reklamie pamiętać o tym, do kogo chcemy trafić.

Jeśli chciałbyś trafić do sporego grona odbiorcówWiele ludzi nie raz, nie dwa oglądało jakieś sportowe szaleństwo na telebimach. U nas w kraju pod chmurką organizowane były strefy kibica z telebimami właśnie, żeby transmisja z meczu, czy to piłkarskiego czy siatkarskiego mogła trafić do jak największego grona odbiorców. Dlatego telebim jest czymś, co kojarzy się z fajnymi rzeczami. Dlatego patrzymy na telebimy, które w miastach i na arenach sportowych też.

A jeśli sami mamy firmę i myślimy o porządnej reklamie, to zastanawiamy się nad tym czy może nie rozpocząć reklamować się na telebimie, podobnym do tego: dailymotion.com/video/xrnvf1_telebim-slupsk-szczecinska-tel-782-666-777_lifestyle. Dobrze rozważyć tego typu rozwiązanie, bo to naprawdę prowadzi do większego zainteresowania ze strony potencjalnych klientów. Oczywiście nie może to być jedyny sposób reklamowania się, ale powinniśmy swoje marketingowe pomysły uzupełnić o reklamowanie produktów lub usług naszej firmy na telebimie. W obecnych czasach tylko dzięki odpowiedniej reklamie jesteśmy w stanie przekonać do siebie klientów. Oczywiście nasze produkty mogą być super jakości, ale najpierw musimy przekonać klientów, by wybrali właśnie te produkty i od tego jest reklama.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-12 00:09:15
Tagi: firmy, strefy kibica