Magic Traders

Dobrej zabawy!!

Mała rzecz, która może być przydatna w kilku sytuacjach. Jest niezbędna, kiedy się tego najmniej spodziewamy

Dobrze zrobić coś z tak naprawdę niczego. Absurd? Nieprawda. Z właściwym gadżetem mamy szansę zrobić znacznie więcej niż się wydaje. Pragniesz poznać przykłady? Karta przeżycia.

To się zdarza często, gdy nie zdajemy sobie sprawy kiedy jakaś sprawa stanie się konieczna. Oczywiście, dowód osobisty jest konieczny, a czasami wręcz konieczny. Tak samo prawo jazdy, kiedy jedziemy samochodem i złapie nas policja. Karta kredytowa jest potrzebna, kiedy pragniemy wybrać oszczędności, jednak jest jeszcze mała karta, która może się przydać wtedy, kiedy tego się nie spodziewamy. Wielofunkcyjna karta przeżycia jest elementem, który zawiera dziesięć narzędzi. Wszystko ma inne zastosowanie, choć przy pierwszym wrażeniu ciężko stwierdzić, o co chodzi. Albo chociaż będziesz móc się domyślać, do czego konkretny otwór jest przeznaczony.

Zainteresowały Cię opisywane dane? Kliknij na nowy materiał a na pewno dowiesz się świeżych rzeczy, które Cię zaabsorbują.

nóż survivalowy
Napisał: Adam Meek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest tu kilka ciekawych opcji. Jedną z nich jest otwieracz do puszek. No tak, z puszką do piwa masz szansę sobie poradzić, ale tu może chodzić o puszki, które nie są tak nietrudne do otwarcia, a zawartość w nich jestbardziej niezbędna w niektórych sytuacjach.

Odkryj bez zwlekania wpis spod linku (http://www.transcom-system.com.pl/pl/aktualnosci), ponieważ prawdopodobnie zaszokuje Cię to, jak niezwykle ciekawe treści w tamtym miejscu są opublikowane!

Podobnie klucz do śrub motylkowych, prawie błaha rzecz, a jakże często się przydaje. Zupełnym dodatkiem stanie się piła i drapaczka i otwór do zawieszania, na przykład na breloku dla kluczy, jednak już klucz doniewielkich śrub może się przydać w sytuacji nieoczekiwanej. Karta przeżycia ma dużo funkcji, jak pierścień, który pozwala wyznaczyć kierunek na mapie, jak i klucz w czterech rozmiarach. Za mało? Jest też linijka i otwieracz do butelek, a gdy zabraknie narzędzi i narzędzi kuchennych, to można też skorzystać z opcji awaryjnej, ze śrubokręta i noża.

To wszystko sprawia, ze ta niepozorna karta przeżycia ma naprawdę wiele zastosowań, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Prawdopodobnie i tak z koniecznych z tych opcji nie skorzystamy, ale nie może zmienić to faktu, że dobrze mieć przy sobie tą niewielką rzecz,ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam niezwykle potrzebny śrubokręt czy nóż. Dobrze mieć zawsze zapasowy plan na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, a dodatkowo z pewnością zasługuje na to miano : kontakt.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-28 11:08:03
Tagi: narzędzia, karta, klucz, pomoc, otwieracz, linijka